Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 30 d., šeštadienis

Naujieji papildai „TRUVIVITY“ - TIKRAS GROŽIS SLYPI VIDUJE


Mano mamytė jau sunaudojo visą kursą šių TRUVIVITY grožio papildų, kuriuos sudaro tabletės bei rožinis miltelių gėrimas, todėl galiu pakomentuoti kokie gi įspūdžiai bei rezultatai buvo pasiekti. Ką pastebėjau aš (kartais iš šono galima pastebėti daugiau :) )ir kokius pokyčius pastebėjo mama. :)„TruvivitybyNutrlite“ yra naujas „Amway“ prekės ženklas. Tai grožio sistema, susidedanti ir grožio papildų ir grožio miltelių gėrimo, kurie buvo sukurti tam, kad pagerintų odos būklę maistingųjų medžiagų praturtintų ingredientų mišiniu. Grožio papildai yra maisto papildai, suteikiantys vitaminus A, C ir cinką, kurie vartojami kartu prisideda prie normalios odos būklės palaikymo. Be to, vitaminas C ir cinkas padeda apsaugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Grožio gėrimas yra maisto papildas, turintis vitamino C, kurispagerina natūralią kolageno gamybą normaliai odos funkcijai palaikyti ir prisideda prie nuovargio ir išsekimo požymių mažinimo.

„Mums senstant oda gali suplonėti ir keramidai, esantys stratumcorneum (išoriniame odos sluoksnyje) išretėja ir nebegali veikti kaip efektyvus odos barjeras,“- pastebi DawnaVenzon, mokslų daktarė, vyresnioji „Amway“ tyrimų mokslininkė. „Tai gali susilpninti, išdžiovinti odą.“ Kol populiariausi produktai suteikia greitą ir matomą rezultatą viršutiniuose odos sluoksniuose ir panaikina nepageidaujamas linijas ir raukšles, „TruvivitybyNutrilite“ pradeda nuo vidaus. Grožio sistema yra skirta ir moterims ir vyrams, ji papildo kasdienį grožio režimą ir siekia odos grožio naudodama du naujus kompleksus: „PhytoInfuse“ kompleksas susideda iš augalų ekstraktų trio: erškėtuogių, goji uogų ir vynuogių kauliukų. Vynuogių kauliukų ir erškėtuogių ekstraktai prisideda prie kūno ląstelių apsaugos nuo radikalų. Kviečių keramidai „PhytoCeramide“ komplekse yra natūralūs, augaliniai keramidai, išgauti iš pilno grūdo kviečių.


Grožio miltelių gėrimas: 

· Geriamas tik kartą per dieną grožio miltelių gėrimas suteikia gaivinančią maistingųjų medžiagų įvairovę, kuri palaiko odos sveikatą ir prisideda prie nuovargio ir išsekimo požymių mažinimo.
· Jo sudėtyje yra spanguolių ir vyšnių ekstraktų, kurie yra vieni iš labiausiai koncentruotų vitamino C šaltinių. 
· Be to, vitaminas C prisideda prie normalios kolageno gamybos ir yra svarbus normaliai odos funkcijai palaikyti, o cinkas padeda išlaikyti normalią odos būklę. 


Grožio papildai:

· Vartojami vakare prieš miegą grožio papildai padeda atgaivinti odą po oksidacinio streso,palaikydami natūralų atsinaujinimo miego metu ciklą, kad atsibustumėte su atsigavusios ir atsinaujinusiosodos pojūčiu.
· Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, o vitaminas A ir cinkas prisideda prie normalios odos būklės palaikymo.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Kad pasiektumėte geriausius rezultatus, „TruvivitybyNutrilite“grožio papildus ir grožio miltelių gėrimą yra geriausia vartoti drauge kasdieniu odos priežiūros režimu:
· Vienos dozės pakuotė (dvi tabletės) „TruvivitybyNutrilite“grožio papildų yra vartojamos vakare prieš miegą užgeriant vandeniu. 
· Viena greipfrutų skonio „TruvivitybyNutrilite“ miltelių gėrimo juostinė pakuotė yra sumaišoma su 240 ml vandens ir juo galima mėgautis rytais arba dienos metu.


Taigi, kaip jau supratote, šie papildai susideda iš tablečių bei greipfrutų skonio miltelių gėrimo. Kursas - 30 dienų, kaina - 110 eurų. Pakuotės labai kokybiškos, gražios bei patogios. Mamai labai patiko vartoti miltelių gėrimą, kuris yra kiek rūgštokas ir jos teigimu vasarai puikus variantas. Man buvo itin įdomu stebėti mamą visą mėnesį, nes aš labiausiai pastebėjau jos nuolaikos pokyčius. :) Visą mėnesį mama atrodė laimingesnė, geresnės nuotaikos, energingesnė. Pastebėjau ir tai, jog odos spalva tapo vientisesnė. Su manimi mama visiškai sutiko, kadangi pati patikino jog jautėsi labiau energingesnė, geresnės nuotaikos, padarydavo daugiau darbų nei įprastai.  Dėl poveikio odai mes vienbalsiai nusprendėme, kad odos atspalvis pagerėjo, tačiau raukšlės tikrai nesumažėjo. Galbūt per trumpas laiko tarpas ir reikia tęsti vartoti papildus, tačiau po mėnesio raukšlės kaip buvo, taip ir liko. Jokių minusų nepastebėjome, tad didžiausiu minusu išlieka gan aukšta kaina. Mamai patiko naudoti šiuos papildus, nes vartojimo būdas kiek neįprastas (yra ir gėrimas, ir tabletės) , tačiau norėtųsi didesnio poveikio kovojant su raukšlėmis, nes kol kas atrodo, jog papildas labiau suteikia energijos ir padeda imuninei sistemai. 

Papildus galite įsigyti čia: https://www.amway-lithuania.com/
1 komentaras:

  1. Šitie tai super- ir atrodo prabangiai, rezultatus savijautoj ir formose gan greit jaust pradėjau, pamenu kolegė parekomendavo, sakė pradžioj tik truputį pabandyt, bet dabar jau pilną racioną vartoju

    AtsakytiPanaikinti