Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis

Oriflame „The ONE Long Wear“ nagų lakas TiramisuOriflame mane švelniai tariant nustebino. Ir žinote kodėl? Todėl , kad kai skaitau įvairių gamintojų nagų lakų aprašymus, dauguma žada ilgą išsilaikymą, o realybėje nagai jau po dviejų dienų atrodo tragiškai. Šį kartą skaitydama aprašymą vėl šypsojausi, tačiau rezultatas buvo wow. Šis nagų lakas man išsilaikė 4 dienas (nenaudojau jokio viršutinio sluoksnio)! Skamba puikiai tiesa?:)Gamintojo aprašymas:

" Ilgai išliekantis puikiai dengiantis naujausių atspalvių nagų lakas. Su „Expert“ geline technologija, kad lygiai padengtumėte. Neskilinėjanti ir neblunkanti spalva. Plačiu „High Definition“ šepetėliu tiksliai užtepsite laką. "


Pradėkime nuo nerealios nagų lako spalvos - Tiramisu. Šio atspalvio pavadinimas būtent toks. :) Man patinka, kad nagų lako yra iš ties daug - 8ml, kaina - 6,50 eur. Su šiuo nagų laku itin lengva nusidažyti nagus, nes lakas turi ganėtinai storą , bet plokščią teptuką. Dengiasi itin lengvai, nepalieka dryžių, pakanka dviejų sluoksnių. Pastebėjau, kad džiūna taip pat ganėtinai greitai, o svarbiausia -labai geras išsilaikymas. Kaip ir minėjau, nagų lakas išsilaikė keturias dienas ir tai visiška pergalė Oriflame naudai. :) 100 % rekomendacijos.:)

Nagų lakų ieškokite http://lt.oriflame.com/ puslapyje

2 komentarai:

  1. Spalva tai tobula :) Nors tikrai sunku patikėti, jog gerai laiko :D Sužadinai smalsumą!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Va v.:) Bet ėmė ir nustebino.:) man šitos serijos nagų lakai net labiau patiko nei ANNY nagų lakai. Teptukas itin patogus ir geras išsilaikymas.:)

    AtsakytiPanaikinti