Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis

Pelenė 2016


Sveikutės, mergaitės! Vakar, kaip pareiginga pilietė (atidaviau pareigą grožio industrijai), aplankiau grožio parodą - Pelenė. Šį kartą pelenė nustebino itin gausiu dalyvių skaičiumi - daugybe įmonių bei nusitiesiusiais neaprėpiamais kosmetikos stendais . Kai kurie stendai buvo tiesiog pilni žmonių , buvo neįmanoma prieiti bei apžiūrėti produkciją, o kai kur tvyrojo tuštuma. Pateikiu jums sąrašą stendų, kuriuos rekomenduoju aplankyti bei ,žinoma, kviečiu pasižvalgyti po mergaičių rojų žemėje. :) 


Sąrašas stendų, kuriuos rekomenduoju aplankyti :

L'OCCITANE en Provence stendas. Čia laikas sustoja ilgam. :))) L'occitane paruošė labai daug nuolaidų bei akcijų, o jau kokio gražumo stendas. :) Būtinai užsukit į 3 salę, kurioje rasite šį puikų stendą.

Fragrances International (Kristiana) stendas. Čia rasite taip mėgiamus ANNY nagų lakus, mano numylėtą PUPA, Skincode, L'erbolario, Juvena, bdb antakių priemones. Kodėl rekomenduoju apsilankyti būtent čia? Nes yra taikoma 15 % nuolaida. Jei seniai planavote kažką įsigyti iš šių prekės ženklų , būtinai užsukite. Kiekviena juk nori sutaupyti.:) Be to, įsigijusiems bet kurias dvi priemones - dovana PUPA rankinė. Taip pat galima  ištirti plaukų būklę su Marlies Moller plaukų priežiūros priemonėmis bei pasidaryti makiažą su PUPA kosmetika. 

topbeauty.lt stendas. Ten rasit The Balm paletes, Sigma bei Real Techniques šepetėlius, beauty blenderius ir tt. 

NYX stendas. Prie šio stendo buvo tiek daug merginų, kad buvo tiesiog neįmanoma prieiti arčiau ir kažką nufotografuoti, o ką jau kalbėti apie kažkokius pirkinius. :) Todėl patariu eiti anksti ryte, kai pelenė tik atsidaro, nes kitu atveju teks stumdytis ir gadinti sau nervus stoviniuojant prie vieno ar kito stendo. :) 

Make Up Store stendas. Jame rasite visas 3 prekes už 2 kainą. Super pasiūlymas. :) Taip pat klientams bei pirkėjams dovanojamas nemokamas makiažas. 

Vivi stendas. Man ši kosmetika labai patinka ir stendas atrodo iš ties kitoks nei visų kitų.

BIOK Dermatology stendas. Galite pasitarti su merginomis dėl odos priežiūros, jos jums plačiau papasakos apie Dermatology seriją bei padės išsirinkti kas labiau tiks jums.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Man labai patiko itin vasariškas Australian Gold stendas. Iš karto prieš akis  jūra bei paplūdimys. :) 

Inglot turi labai įspūdingą stendą, jo nepastebėti neįmanoma. ) Tiesa, jokios nuolaidos netaikomos, todėl nemanau, kad verta viską grabstyti, nebent jau žinote ko jums reikia. 

Prie Maqpro kosmetikos buvo nuolat ganėtinai daug žmonių, vyko prezentacijos, buvo atliekamas makiažas. 

Buvo net Victoria's Secret stendas. Na, bet jau kainos tai ohoho... Lūpų blizgesys 18 eurų? Soriukas visiška nesąmonė.

Norite gražios šypsenos? Prašom. :) Smilebar dabar labai gera akcija vietoj 100 eurų - 59 eurai. Tiesa, nežinau kaip dėl kokybės bei dantų baltumo, bet akcija tikrai nebloga. :)

Pelenėje rasite labai daug priemonių blakstienų bei nagų priauginimui, apstu ir plaukų priežiūros priemonių, o ką jau kalbėti apie dekoratyvinę kosmetiką nuo kuriuos tiesiog akys raibsta. :) 4 salėje rasite aksesuarų, bižuteriją bei kitą galanteriją. 3 salėje - grožio ir sveikatingumo priemones, parfumeriją. 5 salėje - grožio priemones ir paslaugas. Šeštadienį bei sekmadienį vyks labai daug renginių. Būtinai nueikite į NYX seminarą , kuris vyks net du kartus šeštadienį bei sekmadienį 12.00-12.30 bei 14.00-14.30 5.3 konferencijų salė 2 aukštas. O jūs ar jau buvote parodoje? Kokie įspūdžiai? Tai tiek. :) Gražaus laiko Pelenėje. :) Bučkis

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą