Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis

Skystis rankų odai minkštinti


Neretai , kai vienokios ar kitokios kosmetikos priemonės nepadeda, mes žvalgomės po vaistinėse parduodamus produktus - tepaliukus ar tinktūras. Mano akiratyje atsirado skystis rankų odai minkštinti , kurio kvapas tragiškas (amoniako) , tačiau poveikis geras. :) Jei turite problemų su sausa, suragėjusia, suskirdusia rankų, kulnų ar alkūnių oda bei norite pigios, tačiau tikrai geros priemonės, išbandykite šį skystį, kurio kaina tik ~ 2 eurai.Gamintojo aprašymas:

"Kosmetika sausos, suragėjusios, suskirdusios rankų, kulnų, alkūnių odos priežiūrai.
Vartojimas. Nusiplovus rankas, keletą kartų per dieną ir nakčiai suvilgyti odą nedideliu kiekiu skysčio ir švelniai įtrinti."
 

Taigi, šio stebuklo yra 100 ml, kaina ~ 2 eurai. Priemonės užtepti ant odos reikia itin mažai , todėl naudosite ilgai bei taupiai. Pats skystis yra vandens konsistencijos, kvapas , kaip minėjau, amoniako. Šis kvapas tikrai nėra malonus, teks pakentėti, tačiau, kai priemonė susigeria, jo nelieka. :)  Bent tai džiugina. :) Dabar pagvildenkime sudėtį, kuri susideda tik iš penkių ingredientų - vandens, glicerino, etanolio ir amoniako. Glicerinas puikiai žinomas, kaip odos minkštiklis, etanolis, kaip dezinfekantas, amoniakas, kaip suragėjusių odos ląstelių tirpdiklis. Labai rekomenduoju šį skystį jei kenčiate nuo suragėjusios kulnų ar rankų odos, nes priemonė puikiai veikia, oda tampa minkšta bei elastinga. Superinis dalykėlis už labai prieinamą kainą. :) Produkto ieškokite vaistinėse.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą