Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis

ST. MORIZ Instant Wash Off Self Tan švytėjimo teikiantis nuplaunamas įdegio losjonas bei Fast Self Tanning Mousse greito įdegio putos iš topbeauty.lt


Jau buvau jums pasakojusi apie ST. MORIZ Fast Self Tanning Mousse greito įdegio putas, tačiau kadangi turiu dar vieną savaiminio įdegio priemonę iš to paties ST. MORIZ gamintojo, noriu palyginti jas abi bei išsiaiškinti , kurią priemonę geriau pasirinkti. :)


Gamintojo aprašymas:

"ST. MORIZ Instant Wash Off Medium Tan nuplaunamas įdegio losjonas idealiai tinka toms, kurios ilgesniam laikui nenori įsipareigoti vienam įvaizdžiui, kurios nori pasibaigus dienai paprasčiausiai nusiplauti įdegį vandeniu. Ši priemonė taip pat tinka pradedančiosioms savaiminio įdegio naudotojoms, bei toms, kurios nori tiesiog negaišdamos daug laiko paryškinti blėstanti įdegį.

ST. MORIZ Instant Wash Off Medium Tan nuplaunamas įdegio losjonas tolygiai dengiasi, atrodo labai natūraliai ir yra lengvai nuplaunamas dienos pabaigoje.

Naudojimas. Tolygiai įmasažuokite ST. MORIZ Instant Wash Off Medium Tan nuplaunamą įdegio losjoną į švarią odą. Palaukite 2-3 minutes ir tada apsirenkite. Vengti kontakto su akimis, saugoti antakius ir plaukų augimo liniją. Priemonė pašalinama muilu ir vandeniu.

Prieš naudojant bet kurį ST. MORIZ įdegio produktą, rekomenduojama padaryti odos pilingą, ypatingą dėmesį skiriant tokioms kūno vietoms, kaip alkūnės ar keliai. Taip pat odą rekomenduojama patepti drėkinamuoju kremu ir tik jam susigėrus pradėti procedūras su savaiminio įdegio priemonėmis."

Fast Self Tanning Mousse greito įdegio putų apžvalgą rasite čia: Fast Self Tanning Mousse greito įdegio putosDidžiausias skirtumas tarp putų bei losjono - išsilaikymas bei konsistencija. Įdegis naudojant savaiminio įdegio putas išsilaiko iki savaitės, na, o naudojant savaiminio įdegio losjoną įdegis išsilaiko tik vieną dieną. Tos, kurios nori vienadienio efekto, žinoma rekomenduoju losjoną, tačiau aš renkuosi putas, kadangi įdegis išsilaiko net iki savaitės, be to, įdegio intensyvumą galima pasirinkti pačiai - nuo itin natūralaus iki ganėtinai tamsaus. Jei norite natūralaus įvaizdžio po produkto aplikavimo praėjus valandai nusiplaukite po vandens srove, jei labiau ryškesnio , po 2-3 valandų. Losjonas taip pat labai geras, tačiau man asmeniškai labiau patinka ilgalaikis efektas. :) Be to, po losjono ant kūno labiau jaučiamas pats produktas, o po putų, visiškai nėra jokio pojūčio , kad ant kūno buvo aplikuojamas kažkoks gaminys. Mano favoritu išlieka Fast Self Tanning Mousse greito įdegio putos ir tai pati nerealiausia priemonė savaiminiam įdegiui kokią tik teko naudoti. Pūtų yra 200 ml , kaina ~ 7,50. Losjono yra 150 ml, kaina ~ 6,95. Pačios geriausios rekomendacijos putoms tik būtinai įsigykite kartu ir pirštinę! :)

Šiuos produktus rasite čia: http://www.topbeauty.lt/st-moriz-idegio-kosmetika


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą