Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis

VIVI Kaukė su alyvuogėmis ir žaliąja arbataVienas paprasčiausių būdų namų sąlygomis pagražinti veido odą - tai pasilepinti veido kaukėmis! Jų poveikis itin platus: kaukės gali valyti veido odą, švelniai nušveisti nešvarumus, sutraukti poras, stimuliuoti odos ląstelių regeneraciją, skatinti kraujo apytaką, gerinti odos spalvą, intensyviai prisotinti ją maitinamosiomis, drėkinamosiomis ir kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis, efektyviai suteikiančiomis odai jaunatviškesnę išvaizdą, antioksidantinę apsaugą nuo priešlaikinio ląstelių senėjimo, odos patempimo poveikį. Šiandien jums noriu papasakoti apie VIVI kaukę su alyvuogėmis ir žaliąja arbata, kuri puikiai valo bei šveičia, tonizuoja ir skaistina veido odą. 

Gamintojo aprašymas:

" Kaukė veido valymui ir tonizavimui su moliu, kuris pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis, žaliąja arbata ir alyvuogių kauliukais, sustiprinančiais valomąji poveikį.

Arbatinį šaukštelį kaukės užpilti šiltu vandeniu arba hidrolatu, išmaišyti ir užtepti ant veido, kaklo ir dėkoltė zonos. Keletą minučių masažuoti, nuplauti vandeniu su prausikliu ir patepti odą kremu."


Kaukė yra tamsinto stiklo indelyje, tūris 35 g, kaina ~ 9 eur. Kvapas iš ties specifinis, tačiau poveikis labai geras. Indelio viduje yra tarsi milteliai, kuriuos reikia sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens. Po to, konsistencija tampa jau panaši į kaukės ir ją tiesiog reikia aplikuoti ant veido, pamasažuoti bei palaikyti ant veido keletą minučių, o vėliau nuplauti. . Kaukės konsistencijoje jaučiasi smulkūs alyvuogių kauliukai, kurie padeda gerai nušveisti veidą. Kosmetika su žaliąja arbata atstato odos drėgmės balansą ir sulėtina odos senėjimo procesus bei apsaugo nuo UV spindulių. Sudėtyje yra molių, kukurūzų krakmolo, natūrali amino rūgštis betainas, pušų bei hamamelio ekstraktai, cinko oksidas ir tt.  Man labai patiko šios kaukės poveikis - švari, skaisti bei lygi oda ir jokio tempimo jausmo. Labai rekomenduoju. :)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą