Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gegužės 27 d., penktadienis

Kiehl's parduovės atidarymas Vilniuje PC Panorama


Labai džiaugiuosi jog buvau pakviesta apsilankyti Kiehl's parduotuvėje dar prieš pat atidarymą, pirmai pamatyti , kaip atrodo parduotuvės dizainas, prekių asortimentas bei gauti itin vertingą asmeninę konsultaciją, kurios metu buvo atliktas veido tipo nustatymo testas, drėgmės lygis bei parinktos labiausiai tinkamos priemonės būtent mano odai. Kviečiu ir jus pasižvalgyti po Kiehl's parduotuvę, o gyvai apžiūrėti prekes bei susipažinti su šiuo prekės ženklu jau galite PC Panorama.
Kiehl’s produkcija yra žinoma nuo 1851 metų . Aaron Morse, vienas iš Kiehl’s įkūrėjų, „Mr. Bones“ skeletą naudojo konsultacijų metu, kad savo klientus supažindintų su negalavimais ir paaiškintų, kaip juos gydo Kiehl’s priemonės. Šiandien „Mr. Bones“ atspindi Kiehl‘s vaistininkystės patirtį, kokybišką klientų aptarnavimą, žinias bei mokslą.

Vos įžengus į parduotuvę atrodo jog esi tikrai ne Lietuvoje, o kažkur užsienyje, itin moderniame ir jaukiame kosmetikos butike. Tave pasitinka žmonės su baltais preciziškais chalatais ir būtent toks vaizdas verčia pasitikėti tokiu kolektyvu. Prieš akis iš karto iškyla gydytojų, kosmetologų vaizdai, žmonių į kuriuos mes kreipiamės pagalbos. Šiuo atveju kolektyvas tiesiog tobulai išmano savo darbą, yra savo srities žinovai, todėl einant į tokią parduotuvę galite būti ramūs - blogo jums tikrai nepatars. Man buvo suteikta konsultacija, nustatytas odos tipas bei drėgmės balansas. Aptarėme visas priemones, kurios gali būti naudingos mano odai bei sužinojau nemažai niuansų , kuriuos turėtumėte ir jūs žinoti apie Kiehl's. Visų pirma, Kiekl's atstovai yra suinteresuoti padėti išsirinkti tinkamą produktą , neperšant iš karto pirkti įprasto įpakavimo. Kiehl's jums siūlo penkių minučių veido odos konsultaciją, kurios metu bus nustatytas tikslus jūsų odos tipas ir parinktos atitinkamos priemonės. Be to, po konsultacijos gausite 5 mėginukus, kuriuos galėsite išbandyti namuose ir apsispręsti dėl vieno ar kito produkto. Dar vienas svarbus dalykas - Kiehl's yra draugiški aplinkai. Jums bus išduoda popierinė kortelė, ant kurios bus dedami štampukai ar lipdukai atnešus tuščius buteliukus. Surinkus tam tikrą kiekį lipdukų, jūs galėsite išsirinkti iš tam tikro sąrašo vieną produktą nemokamai. :) Šaunu tiesa? Turbūt labiausiai mane nuraminęs dalykas, jog ši kompanija neatlieka bandymų su gyvūnais, taip pat vykdo įvairias gerumo akcijas. Jei jums neteko nieko apie Kiehl's girdėti, bandyti ar nežinote nuo ko pradėti , jums pagelbės Kiehl's pirkėjų Top. Jame yra net 10 puikų produktų iš kurių tikrai kažką išsirinksite. Ačiū kompanijai už itin informatyvų pristatymą, asmeninę konsultaciją, puikiai praleistą laiką bei dovanas! Gaila, kad negalėjau dalyvauti vakarinėje dalyje, nes turėjau jau kitų planų, tačiau pirmas įspūdis apie pačią parduotuvę, personalą bei produktus - superinis. :)

Daugiau apie Kiehl's čia: https://www.facebook.com/kiehlslithuania/?fref=ts


http://www.panorama.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą