Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gegužės 6 d., penktadienis

Lancome Energie De Vie Bloggers Brunch


Sveikos, mielosios. Ši savaitė tiesiog kažkoks išprotėjimas. Daug reikalų, susitikimų bei renginių. Visur nueiti nepavyko, nes paprasčiausiai nugalėjo žmogiškas nuovargis, ir šiandien nusprendžiau nevažiuoti į Vilnių , o likti namuose bei pailsėti. Žinoma, šiandien praleidau labai smagų susitikimą su Pupa make up artist, tačiau nieko nepadarysi. Savaitgalio skaitiniams jums siūlau paskaityti įrašą apie labai puikų Bloggers Brunch , kuris vyko vakar. O jei detaliau - apie Lancome Energie De Vie naujieną, kuri padeda puoselėti odą tokioms skubančioms, vis kažkur lekiančioms asmenybėms , kaip aš. 

Nėra laiko kompromisams?

Intensyvus gyvenimo būdas yra neatsiejamas nuo nuovargio. Ne tik nuo įprasto nuovargio, kuris atsiranda dėl miego trūkumo, bet ir nuo ilgainiui atsirandančio lėtinio nuovargio – nuolatinio protinio ir fizinio krūvio. Šiai problemai išspręsti Lancôme siūlo paprastą kasdieninį sprendimą. Énergie De Vie odos priežiūros linija, kuri akimirksniu suteikia gaivumo bei drėkinimo pojūtį, o sudėtyje esantys goji uogų, melisos bei gencijono ekstraktai veikia kaip „supermaistas" odai.


Šią liniją sudaro: 


Énergie De Vie The Liquid Care -Glotninantis ir švytėjimo suteikiantis veido fluidas. Glotninantis ir švytėjimo suteikiantis Liquid Care™ – universali kasdieninė veido odos priežiūros priemonė, suteikianti veidui gaivumo pojūtį kaip vanduo, koncentruota kaip serumas bei giliai drėkinanti kaip kremas.
Énergie De Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion - Glotninantis ir stangrinantis losjonas veidui. Losjonas, kuris akimirksniu atgaivina ir pamaitina odą bei užtikrina ilgesnį odos drėkinimą naudojant prieš Liquid Care priemonę.
Glotninantis ir stangrinantis perlų losjonas sudėtyje turi daugybę permatomų ir akimirksniu išnykstančių įvairių dydžiu perlų dalelių. Losjonas pamaitina odą tarsi aliejus, o skysta konsistencija atgaivina ją tarsi vanduo, suteikdamas odai energijos pliūpsnį.
Énergie De Vie The Overnight Recovery Sleeping Mask -Naktinė atstatomoji veido kaukė. Naktinė Énergie De Vie Sleeping Mask kaukė veikia kaip efektyvi atstatomoji ir drėkinamoji priemonė, puikiai tinkanti naudoti po įtemptos dienos. Kaukė užtepta ant odos akimirksniu įsigeria ir atgaivina ją sumažindama odos temperatūrą iki 1.8 C°. Kaukės sudėtyje esančios medžiagos padeda sustiprinti natūralų odos barjerą ir išlaikyti optimalų odos drėkinimą.

Energijos Receptas


Melisa (Melissa officinalis): gerai žinoma dėl savo raminančio, uždegimus mažinančio ir antibakterinio poveikio. Sudėtyje esantis Melisos ekstraktas yra 100% natūralus.


Goji uogų ekstraktas (Lycium barbarum uogų ekstraktas): Goji uogos padeda sustiprinti apsauginį odos barjerą. Taip pat suteikia raminantį bei uždegimus mažinantį poveikį.


Gencijono ekstraktas (Gentiana lutea root extract): Gencijono ekstraktas savo sudėtyje turi ypatingojo cukraus, kuris suteikia reikalingos energijos odai.

Man labai patiko tai, jog kolekcijoje dominuoja žalia spalva. Ši spalva , bent jau man, asocijuojasi su žvalumu, tyrumu bei energija. Priemonės atrodo itin "skaniai"  bei vasariškai. Renginio metu spėjome išbandyti priemonių konsistenciją bei kvapus, todėl galiu pasakyti jog tiek konsistencija, tiek kvapas ,superinis ir tikrai galintis tapti šios vasaros hitu. Labai džiaugiuosi jog galėjau dalyvauti Lancome renginyje, o dabar laukia ilgas testavimas bei žaidimas su šiais produktais. :) Visos nekantruolės jau gali rasti šiuos produktus Douglas parduotuvėse, todėl jei išbandysite anksčiau nei aš , būtinai pasidalinkite su manimi įspūdžiais. :) Gero savaitgalio! 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą