Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. birželio 27 d., pirmadienis

PUPA COVER STICK CONCEALER Maskuojamasis pieštukas, LUMINYS TOUCH Maskuojamoji priemonė bei PUPA Duo Highlighter Matt & Shine Pieštukas antakiams formuoti
Testuodama maskuoklius visuomet vertinu jų maskavimo galimybes, konsistenciją bei išsilaikymą. O ko daugiau reikia? :) Apie mano meilę Pupai jūs jau žinote, todėl buvo labai įdomu palyginti bei išbandyti du produktus skirtus maskuoti bei vieną antakiams formuoti. Mano įspūdžiai bei pastebėjimai jau nugulė naujame įraše.

PUPA COVER STICK CONCEALER Maskuojamasis pieštukas(2,7 g, kaina ~13 eur). Iš visų trijų priemonių ši man patiko labiausiai. Labai patogus , išsukamo tipo įpakavimas leidžia patogiai bei be didelių vargų aplikuoti priemonę tiesiai ant veido. Iš vienos pusės produktas tikrai geras, o iš kitos, ganėtinai kaprizingas, todėl siūlau vadovautis keliais mano patarimais.  Pirmiausia, vasarai jis gali būti kiek sunkokas bei riebokas ypač riebiaodėms. Konsistencija ganėtinai riebi (geriausia jį rinktis šaltesniu sezonu), gerai neužfiksuotas greitai subėga į raukšlytes. Dengti patariu pirštų galiukai bei itin gerai užtvirtinti biria ar mineraline pudra. Šio produkto galimi trys atspalviai 001,002 bei 003. Turimas atspalvis 002 beige tiesiog nerealiai gerai maskuoja mėlyną spalvą (patamsėjusius paakius). Tepkite itin plonu sluoksniu, tokiu būdu nepadauginsite priemonės ir neapkrausite paakių zonos. Priemonės sudėtyje yra ypatingų polimerų, kurie padeda tolygiai ją užtepti. Vitaminas E yra puikus antioksidantas, bisabololis minkština ir drėkina odą, itin smulkūs pigmentai sukuria puikią lygią spalvą. Produktas man itin patiko dėl gerų savo maskavimo savybių, kurias galiu pritaikyti maskuojant paakius. 


Antroje vietoje išskirčiau PUPA Duo Highlighter Matt & Shine Pieštuką antakiams formuoti. Su juo ne tik iššviesinu antakių linkį , bet ir suteikiu švytėjimo viršutinei lūpai. Dvigubas pieštukas, kuriuo galima suteikti matinį ar perlinį atspalvį puikiai tam tinka. Pakoreguokite ir paryškinkite antakių formą matiniu pieštuko galu (pradėkite nuo vidinio kampučio ir baikite ties išoriniu). Pirštų galiukais sulyginkite atspalvius. Paryškinkite antakio linkį perliniu pieštuko galu (pradėdami nuo centro ir judėdami link išorinių kampučių). Pirštu galiukais sulyginkite atspalvius. Matinis pieštukas koreguoja ir paryškina antakių formą. Perlinis pieštukas akcentuoja ir šviesina antakio linkį. Kaip matote šio pieštuko panaudojimo variacijų itin daug (akių kampučiams,lūpoms bei antakiams iššviesinti) kokybė itin gera, o ir kaina ~11,50 eur tikrai protinga. Jei ieškote kažko itin daugiafunkcionalaus, siūlau atkreipti dėmesį. 


Na ir galiausiai, PUPA LUMINYS TOUCH Maskuojamoji priemonė, kuri šį kartą nepavergė mano širdies. Pasak gamintojo, šis produktas skirtas paslėpti smulkius defektus bei pašviesinti patamsėjusius paakius. Maskavimas itin prastas, o su patamsėjusiais paakiais tikrai nesusitvarko. Taip pat nelabai esu patenkinta turimu atspalviu 01. Nors jis yra šviesiausias aš nepasakyčiau, kad spalva itin šviesi, nes turi geltono pigmento.

LUMINYS TOUCH Maskuojamoji priemonė , PUPA COVER STICK CONCEALER Maskuojamasis pieštukas bei PUPA Duo Highlighter Matt & Shine Pieštukas antakiams formuoti

Minėtas priemones rasite Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą