Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. birželio 12 d., sekmadienis

PUPA MULTIFUNCTION SUPER UNGUENT INTENSIVE TANNING Įdegį skatinantis kremas bei MULTIFUNCTION SUPER AFTER-SUN CREAM Kremas po saulės


Labas, merginos! Vasarą tikrai neįsivaizduojame be kremų nuo saulės, tačiau nemaža dalis mūsų renkasi ir priemones skatinančias įdegį. Aš taip pat esu mėgėja tokių produktų, todėl su dideliu malonu jums papasakosiu apie vieną priemonę iš PUPA bei , žinoma, pakalbėsime ir apie priemonę po saulės vonių. MULTIFUNCTION SUPER UNGUENT INTENSIVE TANNING - Intensyvaus įdegio kremas: daugiafunkcinė priemonė greitam, ryškiam, auksiniam įdegiui. Šio gėrio turime 200 ml, kaina ~ 25 eur. Kai tik atidarysite pakuotę, pajusite malonų bei saldų priemonės aromatą. Konsistencijoje galima įžiūrėti itin smulkias blizgias daleles, kurios labai gražiai paryškina įdegį. Asmeniškai aš esu mėgėja lengvesnių bei greičiau įsigeriančių kremų bei losjonų, tačiau šis tuo pasigirti negali. Konsistencija sviestinė, ganėtinai sunkiai tepasi. Šis aspektas man tikrai nepatinka, tačiau rezultatai su šia priemone superiniai, todėl tenka pakentėti šiokius tokius nepatogumus. Ypatinga „Melastin Tech“ technologija, kuri skatina melanino gamybą, suteikia greitą ir ilgalaikį įdegį. Žinot, vakare jau buvau labai gražiai įdegusi bronziniu - auksiniu įdegiu. Nereikėtų labai kaltinti tokią  šios priemonės konsistenciją, kadangi ji tikrai itin gerai maitina bei minkštiną odą , apsaugo nuo šerpetojimo ir išsausėjimo. Dar vienas pliusas - šis produktas tinkamas naudoti ir lūpoms, kaip balzamas, ir kaip plaukų kaukė (naudoti kaip kaukę prieš šampūną), kuri atstato plauko struktūrą bei apsaugo nuo druskos. Be to, ši priemonė atspari prakaitui bei vandeniui. Jei ne itin sunki tekstūra, galėčiau sakyti jog tai tobulas, įdegį skatinantis kremas, kurį tikrai spėjau pamilti. 

MULTIFUNCTION SUPER AFTER-SUN CREAM Kremas po saulės skirtas greitam naudojimui duše po saulės vonių. Jo turime 300 ml, kaina ~ 21 eur. Ši priemonė, lyginant su kitais kremais po saulės, man nesukėlė didelio įspūdžio. Kaina gan aukšta, todėl reikia vertinti ne tik priemonės daugiafunkcionalumą, tačiau žvelgti į produktą iš pirkėjo pusės. Tokio tipo priemones galima tikrai nusipirkti pigiau. Kalbant apie patį produktą, jis gerai maitina, atgaivina ir ramina odą, pakuotė patogi , o konsistencija maloni ir greitai įsigerianti. Nemanau, kad pirkčiau dar kartą šį produktą, tačiau mano pasirinkimas bei rekomendacijos šį kartą atitenka - MULTIFUNCTION SUPER UNGUENT INTENSIVE TANNING - Įdegį skatinančiam kremui. :)

Pupa produkciją rasite Kristiana bei Kosmada parduotuvėse.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą