Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. liepos 21 d., ketvirtadienis

Ekologiškas,lengvas įdegio aliejus bei Ekologiškas kosmetinis morkų fitolis, suteikiantis itin greitą bei intensyvų įdegįSavo skaitytojų rate , turiu nemažai ekologiškos kosmetikos mylėtojų. Vasarą dauguma jūsų susiduria su ta pačia problema - kur rasti ekologišką įdegio kremą bei kokį pasirinkti? Visos aliejinės tekstūros mėgėjos, sukluskite, nes turiu jums paruošusi dvi superines priemones. Viena iš jų skirta natūraliam įdegiui išgauti, kita, itin intensyviam bei greitam efektui. 


Pradėkime nuo to, kad aš nelabai mėgstu aliejines tekstūras. Tai yra dėl to, kad jos prasčiau susigeria. Nepaisant to, man buvo labai įdomu sužinoti ką gi mums gali pasiūlyti natūralios kosmetikos gamintojas bei kokį efektą galima išgauti. Ekologiškas,lengvas įdegio aliejus susideda iš vynuogių sėklų aliejaus bei morkų fitolio. Įdegio aliejus - lengvas,  tinka įvairiems odos tipams , reguliuoja odos riebalų susidarymą, atgaivina, gydo nugairintą, saulės išdžiovintą ir sugrubusią odą, mažina niežulį ir šerpetojimą,turi priešuždegiminių savybių.Padeda greičiau ,saugiau idegti, švelniai gaivina saulės išdžiovintą ir sugrubusią odą. Tinka dehidratuotai odai , nes gerai sulaiko vandenį odos ląstelėse, saugo jas nuo drėgmės netekimo , taip oda lieka gerai sudrėkinta , švytinti ir apsaugota nuo raukšlelių atsiradimo. Šis aliejukas turi patogų purškiamą dozatorių, gerai pasiskirsto ant odos. Jis patiks labiau natūralų įdegį propoguojančioms merginoms, kadangi nesuteikia itin ryškaus įdegio. Kalbant apie ekologišką kosmetinį morkų fitolį, jis man patiko žymiai labiau. Morkų fitolis – tai labai stiprių ir veiksmingų ingredientų dozė odai. Didžioji jo vertybė – beta karotinas, pasisavinimo procese virstantis vitaminu A. Beta karotinas natūraliai suteikia odai sveiką ir švytintį bronzinį atspalvį. Morkų fitolis, puikus antioksidantas, kurio sudėtyje esančios vertingosios riebiosios rūgštys – linolo rūgštis, oleino rūgštis, palmitino rūgštis – skatina epidermio atsinaujinimą, palaiko drėgmę ir suteikia odai atsparumo. Dėl savo antioksidacinių savybių jis naudojamas ir sergančiai ar suerzintai odai raminti bei gydyti: niežėjimas, įtrūkimai, spuogai, egzema, psoriazė. Kaip matote, šis produktas tamsesnis nei ankstesnis ir suteikia žymiai ryškesnį bei sodresnį įdegį. Jei ankstesnį produktą reikėjo naudoti ilgiau , kad pastebėti efektą, šį naudojau vos vieną dieną ir vakare jau buvau gražiai įdegusi. 


Jei reikėtų rinktis iš šių dviejų priemonių pasirinkčiau morkų fitolį, dėl to , kad priemonė itin greitai veikia, o efektas matomas jau tą pačią dieną. Lengvą įdegio aliejų siūlyčiau rinktis jei nenorite persistengti su bronziniu įdegiu. :) Abi priemonės lengvai aplikuojamos, tačiau aš patarčiau jas purkšti ant kiek drėgnos odos. Tokiu būdu aliejus geriau susigers. Kaina šių produktų kiek skiriasi : morkų fitolis ~ 11,29, lengvas įdegio aliejus ~ 8,40 eur, 100 ml. Mano nuomone, tai puikios priemonės jei mėgstate aliejines tekstūras bei ieškote kažko natūralaus. :)

Įsigyti aliejus galite http://www.naturalusgrozis.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą