Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. liepos 12 d., antradienis

FILORGA SLEEP & PEEL Naktinis veido kremas visų tipų odaiLabai džiaugiuosi, kad mano kosmetinėje atsirado toks profesionalus, prabangus bei itin išgirtas prekės ženklas kaip Filorga. Ši kompanija specializuojasi tarp estetinės medicinos produktų, stabdančių odos senėjimo procesus ir grąžinančių odos jaunystę, gamyboje. Kompanija gali pasigirti savo mokslinių tyrimų baze, atlieka nuodugnius ląstelių senėjimo tyrimus, kuriais remiantis kuria naujus produktus skirtus plačiam vartotojų ratui. Ši kosmetika, skirta visoms moterims, ieškančioms itin efektyvių ir malonių naudoti priemonių , duodančių greitai matomus rezultatus. Vienas tokių - FILORGA SLEEP & PEEL Naktinis veido kremas visų tipų odai, kuris nevers jūsų ilgai laukti matomų rezultatų. 

Mano mama yra ištikima Filorga priemonių pirkėja. Jos kosmetikos krepšelyje galima rasti kokias penkias šio gamintojo priemones ar net daugiau. Ji mano, kad Filorga idealiai tinka brandžios odos priežiūrai, nes duoda greitus, akivaizdžius bei greitai matomus rezultatus. Tokia didelė meilė Filorgai atsirado palaipsniui, kai teko nusivilti ganėtinai didele eile produktų kovojančių su senėjimo procesais. Mamos žodžiais, Filorga - geriausias, saugiausias ir patikrintas laiko gamintojas, kuriuo galima pasitikėti. Man asmeniškai neteko bandyti šio gamintojo produkcijos, todėl pasiklioviau mamos rekomendacijomis ir taip mano kosmetinėje atsidūrė FILORGA SLEEP & PEEL Naktinis veido kremas visų tipų odai. 


Jei jūs matote ant savo veido pirmąsias raukšles, jums jau laikas naudoti prevencines priemones , padėsiančias jų išvengti. Renkantis produktus labai svarbu pasirinkti ne tuštučius, o tikrai veiksmingas bei saugias priemones, tokias kaip Filorga. Šis SLEEP & PEEL naktinis veido kremas pasižymi odą minkštinančiomis savybėmis, padeda išvengti ankstyvų odos senėjimo požymių. Kremo sudėtyje yra NCTF, hialurono rūgšties mišinys, 6-ių hidrorūgščių (AHA ir BHA) kokteilis, kuris garantuoja laipsnišką ir kontroliuojamą senų ląstelių nusluoksniavimą. Liposomose inkapsuliuotos azelaino bei piruvo rūgštys suteikia drėkinamąjį ir antioksidacinį poveikį. Peptidai kartu su rudaisiais dumbliais ir alfa arbutinu užtikrina apsauginį, šviesinamąjį ir efektyvų anti-ageing poveikį. Oda intensyviai lyginama ir šviesinama - sumažėja netolygumų, oda tampa spindinti.

Šį kremą naudoju vakare ant švaraus veido kas dvi dienas, kadangi mano odos būklė gera ir man nereikia itin intensyvaus kurso. Vyresnio amžiaus moterims patariu naudoti kasdien, po kiek laiko padaryti pertrauką ir vėl naudoti naktinį veido kremą įprastu ritmu. Gamintojas įspėja, kad priemonės nederėtų tepti ant drėgnos odos, aplink akis bei ant atvirų žaizdų. Taip pat dėl sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų poveikio galite jausti dilgčiojimą. Pirmiausia norėčiau atkreipti dėmesį į Filorga produktų pakuotes - minimalistinės, prabangios bei estetiškos. Šis produktas yra tarsi šveitiklis bei kremas viename. Neapsigaukite, konsistencijoje tikrai nerasite jokių šveičiamųjų granulių ar abrazyvinių dalelių. Šveičiamąjį efektą suteikia sudėtyje esantys AHA bei BHA rūgštys. Kremas turi ypatingai stiprų priešraukšlinį poveikį, dėl jo sudėtyje esančių vaisinių rūgščių. Nerekomenduočiau šio produkto itin jautriai bei alergiškai odai, kadangi produktas gali būti per stiprus. Dabar pakalbėkime apie rezultatus bei poveikį. Po nakties oda atrodo žymiai geriau, sumažėja netolygumų, odos atspalvis tampa vientisesnis. Taip pat jaučiamas drėkinamasis bei minkštinamasis poveikis. Minėto produkto yra 50ml, konsistencija kreminė, gerai bei greitai įsigerianti, kaina ~ 63 eur. Kaina gali atrodyti kiek aukštoka, tačiau šiuo atveju mes mokame už kokybę, gerą bei veiksmingą produktą. Tokio aukšto lygio priemonė negali kainuoti pigiai, todėl jei vertinate kokybę, tikrai suprasite apie ką aš kalbu. :) Mamai naktinis veido kremas labiausiai patiko dėl priešraukšlinio poveikio bei jaučiamo veido odos atjauninimo. Merginos, neapleiskite savo odos, stebėkite kaip ji keičiasi ir atitinkamai reaguokite pasirinkdamos teisingas priemones. Geriau pasirūpinti savo oda prieš , nei bandyti susigrąžinti jaunystę, kai jau per vėlu. Kremas be galo patiko tiek man, tiek mamai, tik jaunesnėms merginoms reikėtų pasirinkti švelnesnį kursą, vyresnėms moterims - intensyvų. Patikėkite, ilgai rezultatų laukti neteks. :) Tobulas naktinis kremas padėsiantis išsaugoti jaunatvišką išvaizdą bei gerą odos būklę. :) 


Filorga produkciją galite įsigyti http://filorga.lt/ , Eurovaistinėje, Kristianoje. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą