Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. liepos 14 d., ketvirtadienis

Kvepalai "Lietuvos Kvapas"


Ar žinote kuo kvepia Lietuva, šalies istorija, gamta,  miestai, kaimai, protėvių tradicijos, kultūrinis paveldas? Galimard parfumeria atrinko charakteringus Lietuvai kvapus ir sudėjo juos į kvapų akordus. Taip gimė Lietuvai dedikuoti kvepalai, kuriuos su mielu noru naudoju kūno, drabužių kvėpinimui, baldams, užuolaidoms ar kitoms interjero detalėms. 
Kvapas yra stiprus emocinis variklis, sužadinantis ne tik atsiminimus, bet ir asociacijas, todėl nėra blogų ar gerų kvapų iki tos akimirkos, kol nesuteikiame jiems atitinkamos prasmės ir neišsaugojame jos savo patirtyje. Atmintyje išsaugome ne tik atskirus kvapus, bet ir sudėtingas jų kompozicijas bei sekas. Dauguma gali prisiminti kuo kvepėjo jų vaikystė, tėviškė, įspūdingas nuotykis ar pirmoji meilė. Kvapai mums gali priminti aplankytas šalis, sutiktus žmones ar patirtus išgyvenimus.


Lietuvos kvape sudėta visa mūsų istorija - tai, kuo buvome, kas esame, kuo didžiuojamės ir už ką esame gerbiami kitų. Šių kvepalų aromato natose slypi ne tik mūsų gamta, bet ir mūsų žmonių patirtis, pasiekimai bei pergalės. Tai daugiau nei kvapas - tai naujas ir originalus Lietuvos simbolis, emocinė jo išraiška.Mane sužavėjo šių kvepalų istorija bei paskirtis. Mano vyras iš karto pasakė, kad reikia šiuos kvepalus išsiųsti Lietuvos pasiilgusiems draugams ar darbo partneriams užsienyje. :) Mes nuolat sukdavome galvą ką gi čia tokio neįprasto nupirkus ir va tai tau prašom - puikus variantas. :) Jau nuo pat pirmų sekundžių supratau jog šie kvepalai kitokie. Lietuvos kvapo gamybai buvo naudojamos natūralios esencijos ir komponentai, patikrinti autorizuotose laboratorijose. Tai aukščiausios kokybės trijų natų kompozicijos kvepalai. 


Lietuvos kvapo viršutines natos atskleidžia, kokie atrodome iš pirmo žvilgsnio: gyvename apsupti gyvos ir žalios gamtos, turime jaukius miestus, veiklius žmonės. Naudojamės šiuolaikinėmis technologijomis, esame išsilavinę, atviri naujovėms ir smalsūs europiečiai. Šios charakteristikos perteiktos bergamotės, lauko gėlių, imbiero, avietės, raudonų uogų bei greipgruto natose. Lietuvos kvapo vidurinėse natose slypi, kokie buvome ir esame per amžius: puoselėjantys protėvių tradicijas ir istorinį- kultūrinį paveldą, darbštūs, drąsūs ir kūrybingi žmonės, tvirtai stovintys ant žemės. Lietuvos charakterį perteikia pakalnutė, alyvos bei rožė. Kvapo bazinėse natose atsiveria tai, kuo pagrįstai didžiuojamės: seniausia gyva Indoeuropiečių kalba, seniausia ir didžiausia Baltų valstybė, pagoniška praeitis, tolerancija kitoms tautoms ir religijoms. Tai atsispindi bazinėse natose : ambra, medžių samanos, kedras, sandalo medis, pačiulis, muskusas, medžio dūmo nata. 


Pakalbėkime apie mano įspūdžius. Iš karto pasakysiu, jog kvepalai yra vienareikšmiškai unisex. Jie tinka tiek moterims, tiek vyrams. Be to, kvepalai sukurti ne tik kūno kvėpinimui , bet ir tekstilei. Aš labai mėgstu jais kvėpinti namus (baldus, užuolaidas ir tt..), kadangi kvapas puikiai tam tinkamas. Labiausiai užuodžiu žalumą, pakalnutes, medžio natas bei rožes. Asmeniškai man šis kvapas kiek per brandus, tačiau mano vyrui jis labai patinka. Dar vienas aspektas kalbant apie kvapą - jis išsilaiko ypatingai ilgai tiek ant kūno , tiek kvėpinant namus. Pasipurškus kvapą ant riešo ryte, jis man išsilaikė iki kitos dienos ryto. Tai yra neįtikėtina. Būtent šis faktorius kalba apie kvepalų kokybę, nes ,kaip žinia, blogi kvepalai labai greitai išgaruoja. Kuriant šiuos kvepalus, didelis dėmesys buvo skiriamas užsieniečių nuomonei apie Lietuvą bei kvapus, kurie su ja asocijuojasi. Anksčiau šie kvepalai buvo kito dizaino, šis turimas jau yra trečiasis variantas. Man patinka visi trys variantai, kiekvienas savotiškas ir išskirtinis. Kvepalų yra 30 ml, kaina ~ 30 eur. Sakyčiau, kaip už tokį gerą produktą kaina galėtų būti ir aukštesnė. Šis kvapas tinkamas verslo dovanoms kaip puikiai pristatantis Lietuvą. Kvapas iš ties išskirtinis, galbūt patiks ne visiems, tačiau jis yra labai brandus, ryškus, jausmingas, tačiau kartu ir sentimentalus. 


"Lietuvos kvapą" galite įsigyti:

Visoje Lietuvoje:
Centriniuose Lietuvos pašto skyriuose
Knygynuose „Pegasas“


Vilniuje:
Turizmo Informacijos Centruose
Suvenyrų parduotuvėje „LTaste“ Valdovų Rūmuose
„Domus Galerijoje“
„Morka Boutique“ (Vilniaus Oro uostas)

Kaune:
"Scent Bar" (Savanorių pr. 255)
Salone "Interjero Erdvė" (Rotušės a. 18)
Knygyne "Obuolys" (Kauno Oro uostas)
„Senamiesčio Suvenyrai“ (Vilniaus g. 22)
„Toto Deco“ (Vilniaus g. 29)

Panevėžyje:
Turizmo Informacijos Centre
„Stilingos Dovanos“ (Stoties g. 42)
Palangoje:
„Lėlės Sapnas“ (Vytauto g. 98)
Šiauliuose:
Turizmo Informacijos Centre
„Dovanų krautuvėlė“ (Aušros al.13)

Alytuje:
„Office Day“ (Jotvingių g. 15, Pramonės g. 16)
Mažeikiuose:
„Edzaras“ (Laisvės g. 22)

Tauragėje:
„Office Day“ (Bažnyčių g. 6)

Kretingoje:
„Lintuva“ (Vytauto g. 3)

Druskininkuose:
„SPA "Vilnius SANA" (K. Dineikos g. 1)
„Office Day“ (Vilniaus al. 6 / Taikos g. 7)

Trakuose:
„Alter Native“ (Karaimų g.34)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą