Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. liepos 26 d., antradienis

Oriflame The ONE Matt Lip Sensation matiniai bei Vinyl Gel skysti lūpų dažai


„The ONE Lip Sensation“ matiniai lūpų dažai turi dešimt matinių atspalvių, „The ONE Lip Sensation Vinyl“ skysti lūpų dažai savo asortimente turi kiek mažiau - aštuonis ryškius atspalvius. Iš tokios gausos išsirinkau tik tris atspalvius, kurie man labiausiai krito į akį. Labai tikėjausi, kad nude atspalvis - Toffee Cream bus topų topas, tačiau apsirikau ir rezultate sužibėjo ne matiniai , o skysti lūpų dažai. 

Matiniai lūpų dažai neprimena įprastus matinius dažus, nes yra itin lengvos, purios bei putėsių konsistencijos tekstūros. Nors konsistencija tikrai sausoka, nepastebėjau , kad dažai sausintų lūpas. Atspalvis tiesiog fantastiškas, tačiau pasitepus lūpas euforija dingsta. Dažai tiesiog tragiškai išryškina visus trūkumus, spalva tampa neaiški , dengiasi plėmais bei paryškina lūpų  odos raukšleles. Taigi, būtent šis atspalvis yra visiškai nevykęs ir jo tikrai nerekomenduoju, nors iš pirmo žvilgsnio dažai atrodo tikrai patraukliai. Šių dažų kaina ~ 9,90 eur.


Visiškai kita kalba su skystais lūpų dažais. Puikiai dengiasi, ypatingai spinti veidrodiniu spindesiu. Nustebau ir dėl itin geros pigmentacijos. Šie skysti lūpų dažai gerai drėkina, be to nėra lipnūs. Labai džiaugiuosi, kad išsirinkau du vienetus lūpų dažų būtent iš Vinyl Gel kolekcijos, nes jie tikrai verti dėmesio, o ir kaina mažesnė nei matinių ~ 7,49 eur. Turimos spalvos Hot Flamingo (violetinė) bei Malibu Blush (koralinė) taip pat puikiai pasiteisino , labai vasariškos, ryškios bei "skanios" spalvos. Norėčiau išbandyti daugiau atspalvių iš matinės serijos, nes turimas atspalvis mane nuvylė, o turimus spindinčius lūpų dažus rekomenduoju išbandyti. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą