Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. liepos 18 d., pirmadienis

SVR Pėdų kremas su 30 % šlapalo XERIAL 30


Nuo seno žinotina, kad kosmetikos sudėtyje esantis šlapalas (urea) pasižymi puikiu drėkinamuoju, minkštinamuoju poveikiu. Šlapalas kosmetikoje, kaip drėkinamasis komponentas, daugiausia įeina į sausos bei dehidratuotos odos kosmetikos sudėtį. Taip pat naudotinas sergantiems tam tikromis odos ligomis - atopiniu dermatitu, žvyneline, egzema ir tt. Vasarą pėdų oda turi būti nepriekaištinga bei sveika, juk nei viena iš mūsų nenori slėpti kojas po pajūrio smėliu. Jūsų dėmesiui apžvalga apie SVR pėdų kremą su 30 % šlapalu, kuris yra itin veiksmingas kovojant su anksčiau minėtomis problemomis. 


SVR Laboratories - dermatologinė kosmetika su aktyviais komponentais, tinkančiais net labai jautriai odai. Ši kosmetika pasižymi didele veikliųjų medžiagų koncentracija maksimaliam poveikiui. 


Apie SVR kosmetiką yra nemažai gerų atsiliepimų. Nors man neteko jos išmėginti anksčiau, šiandien, su dideliu džiugesiu, turiu pirminę nuomonę apie produktą, kuris reikalingas kiekvienai save prižiūrinčiai moteriai. Pėdų kremų yra begalė, tačiau ar visi iš jų yra veiksmingi? Šlapalas kosmetikos sudėtyje yra ganėtinai dažnas reiškinys, tad kuo jis gali pagelbėti pėdų odai? Visų pirma, ilgalaikis didelės koncentracijos šlapalo naudojimas gali sąlygoti odos suplonėjimą. Mūsų atveju, neretai pėdų oda yra itin stora bei suragėjusi, todėl šis aspektas - tikras išsigelbėjimas. Naudodamos kiekvieną dieną šį kremą, pagerinsite pėdų odos būklę, ji nebebus tokią kieta bei nusėta nuospaudų. Kremas puikiai maitina bei drėkina, taip pat apsaugo pėdų odą nuo aplinkos poveikio. Sudėtyje esantis vitaminas B5 - drėkina, ramina, slopina sudirgimą, uždegimą ir niežulį, o alantoinas akimirksniu ramina odą. Produktas yra malonios kreminės konsistencijos, bekvapis. Jį naudoju po maudynių, kai pėdų oda yra gerai išbrinkyta. Pirmus rezultatus pastebėjau jau po pirmo karto, todėl priemonės veiksmingumo bei efektyvumo nereikia ilgai ieškoti. Rezultatai akivaizdūs. Jei turite itin didelių problemų su pėdų oda, siūlau atkreipti dėmesį į stipresnę šio pėdų kremo versiją su 50 % šlapalu. Man labai patiko šis kremas, puikiai veikia bei iš tiesų grąžina pėdų odai sveiką išvaizdą. SVR produktus rasite Eurovasitinėje, ten ir pasikonsultuosite koks variantas jums priimtiniausias. :)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą