Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugpjūčio 23 d., antradienis

"ECCO" parduotuvė Vilnius PC PANORAMA "ECCO SHAPE" kolekcija


Praeitą savaitę, visiškai netikėtai, gavau kvietimą apsilankyti "ECCO" parduotuvėje PC Panorama. Kompanija pristatė naują „ECCO Shape" kolekciją , kuri yra be galo seksuali, gracinga, tačiau itin patogi avėti. Apie viską plačiau naujame įraše.
ECCO bendrovės sėkmę kuria žmonės, tikintys ir neabejojantys, kad darydami viską kitaip jie sukurs norimą ateitį. Karlas Tusbai pristatė šią perspektyvą, tapusią svarbia jo verslo filosofijos ir požiūrio į gyvenimą dalimi. Ja nuo pat bendrovės įsteigimo pradžios naudojasi ir ECCO. Ieškodami sąsajų su praeities žygdarbiais, galėsime kurti savo ateitį. ECCO – aistringi batų gamintojai. Jie nuolat stengiasi atmesti nusistovėjusias normas, siekia nustebinti ir nori sukurti inovacinius modelius ir gaminius, nedarydami jokių kompromisų kokybės ir komforto sąvokų, sudarančių kiekvieno ECCO bendrovės gaminio ir apskritai jų veiklos atžvilgiu.
ECCO kompanija, siekia savo produkcijoje diegti naujoves. Šį kartą ECCO SHAPE kolekcijoje tiesioginio įpurškimo būdu išgaunamas maksimalus patogumas. Minkšta PU medžiaga tiesiogiai įpurškiama iš abiejų papadės pusių - taip sukuriami , ko gero, patogiausi šiuo metu rinkoje esantys aukštakulniai. Padas yra labai patvarus, lengvas ir lankstus, todėl žingsniuoti su tokiais aukštakulniais visą dieną - tikras malonumas. Dėl unikalios "ECCO SHAPE" papadės batų pakulnė atrodo 15 mm aukštesnė nei iš tiesų yra. „SHAPE“ kolekcijai specialiai sukurtas bato priekis yra gaminamas iš prabangios minkštos veršiuko odos, o suformuotas vidus yra padengtas aukščiausios rūšies oda, siekiant užtikrinti optimalų komfortą. Paprastas bato siluetas sujungia formą ir funkcionalumą – taip siekiama sukurti moterišką ir aptakią išvaizdą, puikiai derančią prie rafinuoto įvaizdžio. Siekiant išvaizdos išbaigtumo, „ECCO Shape“ kolekciją papildo naujas krepšių asortimentas. Derinant prie aptakios batų išvaizdos, kiekvienas krepšys pagamintas iš plonos odos ir papuoštos kruopščiai parinktomis detalėmis. Šie stilingi aksesuarai puikiai dera su visais „ECCO Shape“ kolekcijos batais. Labiausiai mano dėmesį patraukė juodos spalvos SHAPE 55 , kurie tobulai tiks rudens sezonui. Taip pat Sculptured Day Clutch, kuris imituoja gyvatės odą ir atrodo itin seksualiai. Pasimatavau kelis batelius ir galiu pasakyti, kad ECCO aukštakulniai itin patogus. Jei dirbate ofise ir nuolat stoviniuojate ant kojų , apsilankykite ir pasimatuokite, prižadu, skirtumą pamatysite iš karto. :) Na, o savo krepšelį su bateliais bei delnine parodysiu jau visai greitai. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą