Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugpjūčio 29 d., pirmadienis

"ECCO SHAPE" kolekcija. Nauji batai bateliai bei delninė!


Nė viena šiuolaikinė moteris nenori, kad batai trukdytų gyventi. Dauguma mūsų žino, tą veriantį skausmą po valandos pasivaikščiojimo ant aukštakulnių. Visos mes norime, kad aukštakulniai būtų ne tik puikus įvaizdžio aksesuaras, tačiau ir patogus bei kasdienai tinkantis apavas. Štai kodėl "ECCO" sukūrė "ECCO SHAPE" kolekciją, kurioje dera abu šie dalykai.
Apklausa parodė, jog daugelis pasaulio moterų avėtų aukštakulnius dažniau, jei jie būtų patogesni. Avėdamos aukštakulnius moterys jaučiasi elegantiškesnės ir moteriškesnės, tačiau labai sunku rasti tokius batus, kuriuose derėtų elegantiškumas ir patogumas. Panašu, kad ECCO išgirdo moterų maldas ir sukūrė tikai , itin patogius aukštakulnius. 


Gavusi aukštakulnius puoliau juos matuotis bei apžiūrinėti. Vakare manęs kaip tik laukė vakaras su draugais bei ilgi pasivaikščiojimai, todėl geresnės progos ištestuoti batelius tiesiog nerasčiau. :) Mano nuostabai visiškai nepavargau, o svarbiausia - nepritryniau kojų. Tai patogiausi bateliai, kuriuos teko avėti ir perdėtų liaupsų čia tikrai nėra. Parinktas itin patogus kulniuko aukštis, minkštas padas bei vykusi batelių forma. Dėl unikalios "ECCO SHAPE" papadės batų pakulnė atrodo 15 mm aukštesnė nei iš tiesų yra. „SHAPE“ kolekcijai specialiai sukurtas bato priekis yra gaminamas iš prabangios minkštos veršiuko odos, o suformuotas vidus yra padengtas aukščiausios rūšies oda, siekiant užtikrinti optimalų komfortą. Paprastas bato siluetas sujungia formą ir funkcionalumą – taip siekiama sukurti moterišką ir aptakią išvaizdą, puikiai derančią prie rafinuoto įvaizdžio. Užbaigtam įvaizdžiui sukurti, gavau ir delninę, kuri savo chameleonišku siluetu  traukia aplinkinių akį. Visa "ECCO SHAPE" kolekcija alsuoja seksualumu bei gracija, kurioje patogumas bei inovacijos užima itin svarbią vietą.  P. S . už saldainius atskiras AČIŪ, jie dieviški. :))))Bateliai - SHAPE 75 SLEEK 115 eur.
Clutch -  Izzard Clutch 105 eur. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą