Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugpjūčio 3 d., trečiadienis

Gabriella Salvete Contouring and Eyebrow Palette


Šiuos Gabriella Salvete produktus turiu jau seniai, nuotraukos tūno kažkur giliai kompiuterio dokumentuose , o apžvalga taip ir neišvysta dienos šviesos. Kadangi kontūravimo palečių bei antakių priemonių apžvalgos itin aktualios bei skaitomos, nepapasakoti apie šias dvi priemones tiesiog negaliu. Ne viskas man patiko, tačiau savų pliusų priemonės tikrai turi. Apie visus už ir prieš, renkantis Gabriella Salvete, tuojau pat ir papasakosiu. 

Kažkodėl pastebėjau, kad dauguma merginų lygina Essence bei Gabriella Salvete. Taip, tai dvi kompanijos, kurios orientuojasi į vartotoją, kuris nenori išleisti daug pinigų , tačiau nori gauti padorų produktą. Man asmeniškai labiau patinka Essence, kadangi tarp bandytų produktų buvo žymiai daugiau atradimų nei nusivylimų. Su Gabriella Salvete viskas kiek sunkiau. Rinktis reikia atidžiau, nes itin gražios produktų pakuotės gali būti apgaulingos. 


Gavusi veido kontūravimo paletę iš jos tikėjausi keik daugiau. Paletėje rasite tris atspalvius : rudą (skirtą kontūruoti veidą), šampaninę (skirtą iššviesinti) bei persikinę. Labiausiai mane sužavėjo šampaninis highliteris bei persikinė / chameleono spalva. Jos itin gražiai iššviesina bei žėri,o perlamutras, saulės šviesoje, liejasi bei suteikia skruostams žaismingumo. Nuvylė ne itin ryški ruda spalva skirta kontūravimui. Itin ryškaus veido modeliavimo atlikti nepavyks, nes pigmentacija nėra gera. Su šiuo atspalviu pavyks tik šiek tiek paryškinti veido bruožus. Antakių paletė taip pat nebloga. Yra trys rudos spalvos šešėliai bei vaškas. Rinkinyje taip pat rasite veidrodėlį, pincetą bei šepetėlį. Man nepatinka tokio tipo šepetėliai, todėl visuomet naudoju savo. Šešėlių pigmentas neblogas, todėl susikurti tvarkingus antakius tikrai pavyks. :) Negaliu pasakyti, kad ši paletė yra tobula bei pati geriausia, tačiau jei norite tik šiek tiek paryškinti antakių formą, jos pilnai užteks. 


Kaip matote, negaliu pasakyti, kad šie produktai privalo būti jūsų kosmetinėje, nes galima rasti ir geresnės kokybės variantų, tačiau veido kontūravimo paletės dvi šviesios spalvos vertos dėmesio, o antakių paletė visai nebloga. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą