Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugpjūčio 31 d., trečiadienis

Kitoko sun-defence uv protect spray. Priemonė, apsauganti plaukus nuo žalingo saulės poveikio.


Savo plaukučius visuomet turime saugoti nuo žalingo saulės poveikio. Nesvarbu ,ar vasara ,ar žiema, UV spinduliai , patikėkite,  niekur nedingsta. :) Vasarą prieš einant degintis, visuomet pasipurkšdavau kitoko sun- defence purškikliu, taip pat eidama į soliariumą. Dauguma , tokio tipo purškiklių, nepasižymi gera sudėtimi, tačiau šis, nustebino naudingų sudedamųjų dalių įvairove, tarp kurių rasime ganėtinai nemažai ekstraktų, drėkiklių bei minkštiklių. 


„Kitoko“ – kiekvienas produktas turi unikalų Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir atstatančių savybių, derinį, užtikrinantį fantastišką plaukų sveikatą ir grožį.


Plaukų apsauga nuo saulės Kitoko Sun Defence UV Protect Spray - suteikia lengvą, nematomą apsaugą nuo saulės spindulių poveikio. Sudėtyje gausu granatų, žaliosios arbatos, karičių, vitaminų A ir E, UV spindulių apsaugos filtrų.
Naudojimas: išplautus ir rankšluoščiu nusausintus plaukus išpurškite priemone. Nereikia nuplauti.


Pastaruoju metu pradėjau žiūrėti ir į produktų sudėtį. Turbūt taip nutiko dėl to, kad bendrauju su merginomis, kurios visuomet atkreipia dėmesį į produkto sudėtį. Šiuo įpročiu užsikrėčiau ir aš , todėl produkto sudėtis man tikrai nėra paskutinėje vietoje. :) Patricija visuomet savo įrašuose pamini, kad pirmi šeši ingredientai, esantys sudėtyje, yra patys svarbiausi ir sudaro didžiąją dalį pačio produkto. Testuodama šį purškiklį, atkreipiau dėmesį ir į šį šešiatuką, kuris tikrai nustebino. Taigi, produkto pagrindą sudaro: vanduo, žaliosios arbatos arbatžolių ekstraktas - antioksidantas, saugo nuo aplinkos poveikio, drėkina, minkština. Katilėlinio žvelčio gėlių ekstraktas, taukmedžių sviestas , granatų vaisių ekstraktas, vandens mėtos ekstraktas, siauralapių ožkarožių ekstraktas, raudonosios arbatos lapų ekstraktas ir ttt.. Kaip matote, sudėti tikrai džiuginanti, purškiklis gali atnešti matomos naudos ir nepakenkti plaukams. Priemonė neapsunkina plauko bei nėra juntama ant plaukų. Labai geras pasirinkimas, ieškančioms apsaugos nuo UV spindulių. 


Kitoko sun-defence uv protect spray. Priemonė, apsauganti plaukus nuo žalingo saulės poveikio - 75 ml, kaina 9,30 eur.

Produktą įsigysite http://www.kuryba.eu/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą