Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugpjūčio 17 d., trečiadienis

L'occitane Stiprinamoji esencija nuo plaukų slinkimo


Atrodo dar ne ruduo, tačiau plaukai silpsta bei slenka, kaip rudeniniai lapai. Ko tik nepaklausiu, visi skundžiasi susilpnėjusiais plaukais bei ieško priemonių padėsiančių pagerinti jų būklę. Iš naminių priemonių rekomenduoju išbandyti tarkuoto svogūno kaukes ( Sutarkuokite svogūną, iš gautos masės išspauskite sultis ir visą šį vandenuką įtrinkite į galvos odą. Palaikykite šiltai bei nuplaukite. Beje apie šį gėrį sužinojau iš Patricijos. :)) Ačiū tau!) na, o jei tokioms ilgoms bei ašaringoms procedūroms neturite laiko, siūlau išbandyti itin neblogą priemonę - Stiprinamąją esenciją nuo plaukų slinkimo iš L'occitane.


Tai intensyvi plaukų priežiūros priemonė, kuri stiprina plaukus, apsaugo nuo lūžinėjimo ir silpnų plaukų slinkimo. Įmasažavus šią esenciją į galvos odą, pagreitėja mikrocirkuliacija, plaukai nelūžinėja ir mažiau slenka. Nuo šaknų iki galiukų tampa stipresni ir gyvybingesni. Naudojimas: tepkite esenciją ant šaknų ar sausų plaukų. Švelniai pirštų galais įmasažuokite ją į galvos odą. Taip suaktyvinsite galvos mikrocirkuliaciją. Naudokite 1-2 per dieną. Nenuskalaukite. Produkto kaina ~ 26 eur, talpa - 125 ml. 


Visų pirma, reikėtų išsiaiškinti priežastį kodėl nusilpo ar slenka plaukai.  Jei tai nėra ligos ar paveldimumo pasekmė, galime dairytis priemonių, padėsiančių jiems atsigauti. Šiuo metu, kartą per savaitę pasidarau naminę kaukę plaukams su minėtu svogūnu, tačiau kiekvieną mielą dieną naudoju būtent šią L'occitane stiprinamąją esenciją. Renkantis priemonę plaukams, aš visuomet atkreipiu dėmesį, kad dozatorius būtų purškiamo pavidalo. Taip daug lengviau aplikuoti priemonę bei jos nepadauginti. Ši esencija turi būtent tokį aplikatorių, todėl priemonę paskirstysite itin lengvai.  Dažnai tokio tipo priemonės be galo riebina galvos odą, tačiau su šiuo produktu tokių problemų neturėjau. Atkreipiau dėmesį ir į neblogą sudėtį. Joje rasite ricinos, rozmarino, kipariso, kadagio, ylang ylang, kedro aliejaus ir tt. Patiko ir malonus priemonės kvapas. Pastebėjau, kad produktas padėjo plaukui susitvarkyti bei atsigauti, jie tapo švelnesni bei paklusnesni. Kalbant apie slinkimą, jis apmažėjo. Ant šukų pastebiu vis mažiau plaukų, tačiau norit pamatyti realius bei galutinius rezultatus, būtina sunaudoti vieną buteliuką šios esencijos. Ši priemonė yra iš naujos Aromatologijos serijos, kuri naudoja 5 skirtingus aliejų derinius tinkamus įvairiems plaukų tipams. Linija itin kvapinga, turi labai daug neblogų produktų, todėl manau, kad ši esencija tikrai nepeiktinas variantas renkantis sau pagalbininką plaukų priežiūros rutinoje. :)
  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą