Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugpjūčio 11 d., ketvirtadienis

Veido odos atjauninimo aparatas - Face Tite. Odos Drėkinimas.Sustiprinti profesionalių veido odos priemonių poveikį gali tik tam tikri prietaisai. Mano odai nuolat trūksta drėgmės ir tikrai esu ne vienintelė, kuri susiduria su šia problema. Naudoju drėkinančius kremus, serumas, tačiau jie neįsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, todėl ieškome prietaisų, galinčių įsiskverbti giliau. Radusi išeitį pasidalinau ja su jumis tai - Face Tite prietaisas, kuris sutvarkė mano odos drėgmės pusiausvyrą, sulygino veido reljefą, visam laikui pamiršau kas yra veido odos šerpetojimas, smulkios raukšlytės bei blanki odos spalva. Dar kartą pasakoju , apie prietaisą, be kurio neįsivaizduoju savo veido odos rutinos. Face Tite prietaisas man jau tarnauja beveik 4 mėnesius. Per tokį laiko tarpą jau galima matyti akivaizdžius rezultatus bei žvelgti į prietaisą kaip į kosmetinio stalelio senbuvį. Labai rekomenduoju perskaityti mano ankstesnę šio prietaiso apžvalgą, kadangi joje rasite tikrai labai daug įspūdžių bei pastebėjimų. Šį kartą nesikartosiu ir nepasakosiu visos prietaiso charakteristikos bei kuo jis skiriasi nuo kitų, tiesiog vėl pasidalinsiu įspūdžiais. 


Svarbiausias aspektas , kurį turiu paminėti ir kurį jūs turite žinoti prieš perkant šį prietaisą - prietaisas be gelio, esančio pakuotėje, neveikia. Kai jis jums pasibaigs, galėsite įsigyti pakartotinai arba nusipirkti bet kokį kitą vandens pagrindu žinomą gelį. Man labai patinka, kad prietaisas be jo neveikia, kadangi būtent vandens pagrindu pagamintas gelis pripildo jūsų gilesnius odos sluoksnius drėgme.  Po procedūros gali atrodyti, kad gelio likę daugoka ir kilti noras nusiprausti veidą, tačiau tikrai to daryti nereikia. Visus likučius įtrinkite į veido odą bei leiskite susigerti. Atliekant procedūrą jausite šilumą. Šilumos intensyvumas priklauso nuo pasirinkto lygio (iš viso yra 5 lygiai). Jei turite itin jautrią odą rekomenduoju naudoti nuo 1 iki 2 lygio. Penktas lygis yra itin stiprus, todėl palaipsniui kilkite ir iš karto nešokite ant 5 lygio. Kiekvieną veido zoną reikia gydyti po 15 minučių. Nevedžiokite prietaiso per visą veido odą, taip šiluma bus netinkamai paskirstyta ir jokio teigiamo efekto jūs nepamatysite. Prietaisą naudokite du- tris kartus per savaitę, nedarykite pertraukų ir naudokite tomis pačiomis dienomis.  Jei jūs turite problemų su sausa oda, stangrumu, raukšlėmis, odos dehidratacija, jums šis prietaisas būtinas. Tiek aš, tiek mano mama esame be galo juo patenkintos. Jei savo veide matote nemalonius akiai pokyčius, dažniausiai tai būna drėgmės trūkumas, todėl drėgmės lygį reikia papildyti ne tik geriant vandenį, bet ir išoriškai, o šis prietaisas tai puikiai atlieka.
Veido odos atjauninimo aparatą Face Tite galite įsigyti čia: http://www.hairfree.lt/veido-odos-atjauninimo-aparatas-face-tite#good_tabs_buttons=0

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą