Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 5 d., pirmadienis

BeYu Nutri Power Foundation Kreminė pudra bei Stay Matt Make Up Base Prime & Mattify Makiažo bazė


Sveikos, mielosios. Pirmadienį noriu pradėti nuo apžvalgos apie du nerealius produktus iš BeYu, kuriuos žadu pirkti ir toliau. Nesitikėjau, kad pudra bus tokia gera, kuo puikiausiai man atstojo Mac bei šiuo metu yra labiausiai naudojama pudra, kokią tik esu gavusi testavimui. Turbūt viskas skamba per gerai, tačiau ji tikrai pasakiška. 

Pradėkime nuo to , kam reikalinga makiažo bazė. Makiažo bazė - tai priemonė, kuri yra tepama prieš makiažo pagrindą. Ji padengia veidą plona plėvele, kuri saugo odą ir suvienodina jos spalvą, paslepia poras, saugo ir drėkina odą, padeda makiažui išsilaikyti ilgiau, o kreminei pudrai pasidengti lengviau ir dailiau. BeYu makiažo bazė skirta suteikti veidui papildomo matiškumo. Tiesa, BeYu turi tokią pačią makiažo bazę, tik skirtą švytėjimui išgauti , todėl jei mėgstate kiek matiškesnį variantą, rinkitės Prime & Mattify, jei norite glow efekto, patariu Prime & Luminize. Stay matt make up base bespalvė, labai skaniai kvepia, itin lengvai pasiskirsto bei susigeria. Man patinka, kad konsistencija nėra perdėtai silikoninė, o labiau primena lengvą kremuką. Po bazės oda kaip šilkinė, su ja lengva dirbti bei aplikuoti tolimesnes priemones. Bazė prisotinta hialuronu bei vitaminu E.


BeYu žvaigždė - Nutri Power Foundation kreminė pudra. Kaip ir minėjau, iš šios pudros nesitikėjau stebuklų, tuo labiau, kad ji galėtų tapti mano nauju atradimu. Labiausiai pakerėjo nereali kreminė konsistencija, geras maskavimas, itin gražus pudros dengimasis, kvapas bei gražiai atrodantis veidukas.  Ant buteliuko nupieštas kokteilis bei vaisiai ne šiaip sau, nes priemonės kvapas primena vaisių kokteilį ar multivitaminus. Patogus, stiklinis buteliukas su pompa taip pat džiugina. Pudrytė turi keturis galimus atspalvių variantus: 10 Honey Chiffon, 15 Golden Honey, 20 Natural Beige, 30 Light Toffe. Numeriukas 10 bei 30 labiau tinkamai odai turinčiai rožinį toną, atspalviai 15 bei 20 , gelsvą toną. Turimas 30 numeriukas pats tamsiausias iš visų atspalvių. Negaliu pasakyti, kad spalva man tiko idealiai , kadangi matosi labiau rožinis tonas, tačiau būtinai nusipirksiu Natural Beige 20 numeriuką, nes kreminė pudra man be galo patiko. Pudra labai gerai drėkina bei maitina odą, paslepia odos trūkumus bei gerai išsilaiko. Net jei mano veidas kartais atrodo pavargęs, su šia pudryte jis iš karto atgyja, atrodo sveikai bei švytinčiai. Daugelį domina maskavimas, kuris su šia pudra yra itin geras. Realiai, galima išgauti ir pilną maskavimą, kuris atrodys natūraliai bei neperkrautai. Dienos metu dažniausiai naudoju tik šią pudrytę bei jokių maskuoklių. Vakarui renkuosi maskuoklį, kurį aplikuoju paakių zonoje, ties nosyte bei smakru. Toliau keliauja pudrytė, kurį puikiai viską sulygina bei užbaigia. Pačios didžiausios rekomendacijos ir ovacijos. :) 


Pudrytę bei makiažo bazę greitu metu rasite Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą