Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 16 d., penktadienis

Fake Bake ORIGINAL SELF-TAN TRAVEL KIT - "ORIGINAL" SAVAIMINIO ĮDEGIO RINKINYS


Kelioninis rinkinys Original, į kurio sudėtį įeina trys priemonės: kūno pilingas, savaiminio įdegio losjonas Original ir kūno drėkiklis - puiki galimybė pasipuošti įdegiu kelionėje arba tiesiog išbandyti Fake Bake priemones ir įsitikinti jų kokybe bei sukuriamu rezultatu. Rinkinys išbandytas, todėl nieko nelaukus dalinuosi įspūdžiais. 

Original savaiminio įdegio rinkinyje yra visi trys produktai, rekomenduojami tobulam įdegiui išgauti: kūno šveitiklis, savaiminio įdegio losjonas ir drėkinantis losjonas.


Šveitiklis. “Passion Fruit” kūno šveitiklis – natūralių augalinių medžiagų vaisinis kokteilis, kurio sudėtyje yra Vitamino E, ženšenio šaknies ir alavijo ekstraktų. Šveitiklio pagalba švelniai nušveisite kūno odą ir paruošite ją savaiminio įdegio produktų naudojimui. Įdegis bus subtilesnis ir intensyvesnis, ilgiau išliks. Po šveitimo procedūros Jūs jausitės gaivi, kupina energijos. Kūno oda taps švelni bei glotni. “Passion Fruit” yra švelnus, tačiau labai efektyvus šveitiklis. Jis pagamintas iš stipraus egzotinių augalų koncentrato ir alavijo ekstrakto. Jo sudėtyje yra švelnių mikro dalelių, natūralaus šveitiklio 'Loofah' kuris nušveičia odą visiškai jos nepažeisdamas.

„Original” savaiminio įdegio losjonas. Klasikinis produktas, lengvai padengiamas ant odos. Sudėtyje yra tik natūraliu būdu išgautos rudinimo medžiagos, kurios suaktyvina natūralų odos pigmentą. Lengvos tekstūros, sodrios dominuojančios spalvos, greitai džiūstantis, suteikiantis nuostabų auksinį įdegį. Losjonas neužkemša porų, nepalieka dėmių ir nedažo rūbų. Rezultatas išryškėja po 6-8 val.  ir suteikia ilgai išliekantį auksinį įdegį. 

Drėkinamasis odos losjonas. Prieš naudojant savaiminio įdegio produktus, plonu losjono sluoksniu, padenkite itin sausas kūno odos vietas: alkūnes, rankas, kelius ir pėdas. Tai padės išvengti tamsesnės susiforavusios spalvos išsausėjusiose kūno vietose. Po savaiminio įdegio procedūros šią priemonę galite naudoti kaip veiksmingą odos drėkiklį, kuris prailgins įdegio išlikimo odoje trukmę.


Testavimui gavau itin patogų , kelioninio dydžio, savaiminio įdegio produktų rinkinį. Oj kiek daug teko bandyti savaiminio įdegio priemonių, kad jau net būtų sunku visas prisiminti. Labiausiai patiko, kad rinkinyje ir absoliučiai viskas, ko gali prireikti tobulam įdegiui išgauti.  Ir kūno šveitiklis, kuris paruošia odą, ir drėkinamasis losjonas, ir įdegio losjonas. Kūno šveitiklis gerai nušveičia odą, nepalieka suragėjusių lopinėlių, todėl įdegis atrodo tolygesnis bei gražesnis. Prieš naudojant savaiminio įdegio losjoną padengiu alkūnes bei pėdas losjonu. Tokiu būdu išvengsime patamsėjimų vietų bei dėmių. Toliau dengiu savaiminio įdegio losjoną . Įdegis išryškėja po 6-8 valandų ir suteikia auksinį bei blonzinį efektą. Po to, kai įdegio rezultatas jau jus tenkina, galite keliauti į dušą bei džiaugtis gražiai įdegusiu kūnu. Tokį rinkinį pirkti apsimoka, kadangi produktų talpa pakankama norint išmėginti visus produktus, o ir dydis itin patogus keliaujant. Viso rinkinio kaina - 20 eur. Tikrai nemanau, kad tai daug ir , mano nuomone, kaina itin gera bei prieinama. Fake Bake produkcijos sudėtyje nėra konservantų bei parabenų, produktai nėra testuojami su gyvūnais bei tinkami net besilaukiančioms moterims.  


Fake Bake produktus galite įsigyti https://www.mercimerci.lt/lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą