Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 19 d., pirmadienis

L'ORÉAL Brow Artist Maker Antakių pieštukas


Kalbant apie antakių pieštukus, visuomet atkreipiu dėmesį į plonesnius aplikatorius ir apeinu itin storų antgalių pieštukus. Šį kartą išbandžiau L'oreal Brow Artist Maker antakių pieštuką, kuris man paliko dvejopus jausmus.... Iš vienos pusės man jis nepatiko, dėl savo itin storo aplikatoriaus, tačiau spalvai, pigmentacijai bei dengimuisi, neturiu jokių priekaištų. 

Su Brow Artist Maker sukursite tankių, didelės apimties ir išraiškingų antakių įvaizdį. Naujovė – unikali kreminės pudros formulė kruopščiai padengia antakius, užpildo juos spalva bei suteikia apimties. Formuojamasis šepetėlis švelniai sušukuoja antakių plaukelius ir tolygiai paskirsto priemonę. Naudojimas: 1. Minkštu pieštuku pamažu braukite per antakį nuo vidinio kampučio link pabaigos ir taip jį suformuokite, leisdama kreminės tekstūros formulei užpildyti tarpelius ir suteikti apimties. 2. Šepetėliu švelniai sušukuokite antakio plaukelius, kad sukurtumėte ypač išraiškingą ir stilingą įvaizdį. Rezultatas: Išraiškingų, drąsių ir išskirtinių antakių įvaizdis.


Pradėkime nuo to, kad jeigu turite itin plonus, nevešlius antakius, siūlau apeiti šią priemonę ir net į ją nesižvalgyti. Visai kita kalba , jei turite vešlius bei tankius antakius, tuomet šis pieštukas būtent jums. :) Mano antakiai nėra vešlūs, todėl man nepavyko susidraugauti su šia priemone. Su pieštuku niekaip nesigauna išgauti plaukelių efekto.... Turint vešlius antakius, produktas labai gražiai užpildo trapus bei suteikia papildomo vešlumo. Tiesa, su šiuo pieštuku itin preciziškų antakių išgauti nepavyks, todėl jei esate natūralaus įvaizdžio mylėtoja ir mėgstate šiokią tokią betvarkę, siūlau išbandyti šį variantą. Kitoje pieštuko pusėje rasite kabuki tipo šepetėlį, kuris manęs taip pat nesužavėjo. Šį kartą tai ne tas produktas, apie kurį galėčiau kalbėti valandas bei girti iki nukritimo, todėl pirkti ar ne, spręskite patys. :) Komentarų nėra:

Rašyti komentarą