Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 21 d., trečiadienis

MAKE UP REVOLUTION ULTRA SCULPT & CONTOUR KIT kontūravimo paletė Ultra Fair


Yra be galo patogu , jei vienoje paletėje būna kelios mums reikalingos priemonės, tokios kaip, skaistalai, highlighteris bei bronzeris. Tačiau jei produkto kaina nėra didelė, visai tikėtina, kad ne visi paletėje esantys produktai bus geros pigmentacijos. Šį kartą ši taisyklė pasiteisino ir, testuojant  SCULPT & CONTOUR KIT kontūravimo paletę, teko patirti ir nusivylimų, ir atradimo džiaugsmą. Apie viską plačiau įraše. :)  

Šių priemonių pagalba Jūs gausite viską ko tik reikia profesionaliam veido formavimui ir kontūravimui. Ši daugiafunkcinė priemonė yra sukurta taip, kad ją galima naudoti pasitelkiant visus atspalvius bendram veido formavimui arba individualiai naudojant veido skaistinimui, norimų vietų koregavimui dienos metu.


Šį kartą man nepatiko ir pati pakuotė, kuri be galo greitai braižosi, trinasi, todėl su laiku atrodo kaip nutriušęs daiktas. Viduje juokingo dydžio veidrodis, kuris taip pat neprideda pliuso šiai paletei. Viduje rasime blonzerį, highlighterį bei skaistalus. Iš pradžių puoliau testuoti blonzerį ir labai nusivyliau. Spalva nėra pigmentuota, atspalvyje dominuoja kiek oranžinis tonas. Man nepatinka kaip jis dengiasi bei sklaidosi, todėl šis blonzeris yra absoliučiai nenaudojamas. Kalbant apie skaistalus bei highlighterį, jie nerealūs. Skaistalai turi chameleono savybę (atspalvių liejimasis), todėl itin gražiai atrodo ant skruosto. Highlighteris gražiai iššviesina  bei yra itin geros pigmentacijos. Abu produktai gražiai dengiasi, puikiai sklaidosi bei atrodo labai natūraliai. Iš vienos pusės, paletė galėtų būti kiek geresnės kokybės, tačiau kaip už ~ 5eurus, visai neblogai. :)


Make up Revolution produktus rasite Eurokos parduotuvėse. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą