Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 26 d., pirmadienis

Oriflame "My Destiny" kvapusis vanduo


Pirmadienį noriu pradėti itin kvapniai, todėl pirma apžvalgą apie naująjį bei nepakartojamą - My Destiny kvapnųjį vandenį. Šį kartą Oriflame kompanija pasistengė iš peties, nes sukūrė ne tik išskirtinį įpakavimą, bet ir buteliuką, kuris kiekvienam vartotojui patenka individualus, todėl antro, lygiai tokio pačio, tikrai nerasite. „Oriflame“ pristato „My Destiny“ kvapųjį vandenį, aromatą, kuriame sutelktas tikras individualumas… kvapas, kuris įkvepia, suteikia energijos ir pasitikėjimo eiti savo keliu. Yra daugybė būdų būti unikalia. Nesvarbu, ar jūs renkatės išskirtinę šukuoseną, ar puošiate savo namus, ar kaip jūs gyvenate. Kiekviena yra vienintelė ir išskirtinė. Tiesiog nėra tokios, kuri darytų viską tiksliai kaip jūs. Ir tuo tikrai reikia pasinaudoti ir švęsti kiekvieną dieną.

Būti unikalia tai ne tik daryti tam tikrus dalykus kitaip ar stengtis išsiskirti iš minios. Svarbu turėti drąsos būti savimi, mąstyti plačiai ir gyventi įspūdingai. Nes kai turite pasitikėjimo būti unikalios ir drąsios kad ir ką darytumėte, jūs spinduliuojate teigiamą energiją ir įkvepiate visus aplink save.

Oriflame sukūrė nuostabų naują kvapųjį vandenį, kuris išreiškia moters individualumą. Tai ryškus naujas aromatas, kuris išreiškia pozityvią energiją ir įkvepia pasitikėjimo, kuris padeda jums būti unikalia. „My Destiny“ buvo sukurtas žinomos parfumerės Sophie Labbé. Ji kuria aromatus tokiems legendiniams pasaulyje gerai žinomiems prekių ženklams kaip Givenchy, Bulgari ir Yves Saint Laurent. Sophie yra pripažinta „nosis“ aukštos kokybės aromatų pasaulyje. Pagal specialų užsakymą ypatingu rašalo įpurškimo metodu sukurtas stiklo buteliukas yra unikalus, jame įsiveja žalio stiklo sūkuriai, įkvėpti itin madingų žalių turmalino atspalvių. Nėra dviejų tokių pačių sodriai žalių sūkurių, vadinasi, kiekvienas kvapiojo vandens „My Destiny“ buteliukas yra vienintelis. „Oriflame“ didžiuojasi, kad yra pirmoji kompanija sukūrusi individualią, išskirtinę pakuotę. „My Destiny“ – toks pat unikalus aromatas kaip ir moteris, kuri jį naudoja. Aš jau spėjau įvertinti Oriflame kvepalų kokybę bei pačius kvapus. Kvapų įvairovė itin plati, pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams pavydėtinas. Šį kartą nustebino ir kvapusis vanduo - My Destiny, kuris alsuoja vaisių bei gėlių natomis. Bent jau aš gerai užuodžiu greipfrutą, apelsiną, abrikosus bei bijūnus su lotusu. Kvapas kartu ir gaivus, ir saldokas, tačiau ne per daug. Mane pakerėjo pakuotė, kuri atrodo tikrai įspūdingai. Jei kai kurie kvepalų gamintojai ne itin kreipia daug dėmesio į pakuotes, Oriflame visuomet nustebina kažkuo įdomiu bei nematytu. Šį kartą itin masyvi, auksinį narvelį primenanti dėžė, kurią patraukus į viršų, regime besiskleidžiančius, gėlės žiedus primenančius lapus, kurių viduje puikuojasi - My Destiny buteliukas. Kvapas laikos neblogai apie penkias valandas, todėl šie kvepalai gali būti puikia dovana tiek sau, tiek artimai sielai. :) Labai rekomenduoju. 
Kvepalus galėsite įsigyti https://lt.oriflame.com/ nuo spalio 4 dienos. Kaina ~ 39 eur. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą