Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 13 d., antradienis

PANDORA PC PANORAMA


Sveikos, mielosios! Truputį buvau dingusi, tačiau jau grįžtu pas jus. Gyvenimas taip suklostė, kad gyvenu per dvi šalis , todėl visus susitikimus derinu su savo atvykimu. Buvau gavusi kvietimą į Pandora renginį, tačiau tuo metu buvau Ukrainoje ir aišku negalėjau atvykti. Pandora atstovai tokie nerealūs, kad priėmė mane iš karto, kai tik nusileido mano lėktuvas, konsultantės aprodė visą naują kolekciją, o aš išėjau su nerealaus grožio karoliukais. Apie viską išsamiai skaitykite naujame įraše. :) Noriu jums papasakoti apie kelias kolekcijas , kurios yra pristatomos Pandora parduotuvėse.


Ruduo 2016 Rausva kolekcija

Elegantiška Pandora rausvo aukso kolekcija yra unikalus metalų derinys. Naujoje raussvo spindesio kolekcijoje surasite populiariausius vintažinius dizainus, puoštus spindinčiais akmenėliais. Pasipuoškite dailiais kaspinėlio motyvais puoštais papuošalais. Derinkite sidabrinius atspalvius su naujaisiais rausvo aukso papuošalais. Žėrinčios širdies formos , persipynę kaspinėliai ir subtilus spindesys suteiks jūsų įvaizdžiui švelnios romantikos. Ši kolekcija itin rafinuota bei elegantiška.Kolekcijoje itin daug dirbinių su kaspinėliais bei širdelėmis, todėl ši kolekcija itin jauki bei miela. Iš šios kolekcijos norėčiau išskirti žiedą - Mano princesės Tiara, kuris atrodo tikrai pasakiškai. 

Ruduo 2016 Nauja kolekcija 

Naujoje Pandora kolekcijoje užfiksuotas permatomų vandens lašelių grožis. Derinkite skirtingus metalus, stilius ir formas tarpusavyje ir sukurkite unikalų įvaizdį. Pasipuoškite žavingais vintažiniais papuošalais - spindinčios Art Deko stiliaus formos, žėrintys akmenys ir modernios linijos. Tobulas pasirinkimas tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus mėgėjoms.Pasipuoškite prabangiais, Pandora logotipu puoštais papuošalais, pagamintais iš sidabro bei 14k aukso. Būtent iš šios kolekcijos išsirinkau vieną karoliuką Princess, nes mano vyras visada vadina mane būtent taip. Iš šios kolekcijos man labai patiko vintažiniai papuošalai, puikiai tinkantys vyresnio amžiaus moteriai, nes yra itin rafinuoti. 

Pandora ESSENCE Ruduo/Žiema 

Naujoje Rudens/ Žiemos kolekcijoje Jūs atrasite šešis naujus, rankų darbo užbaigimo, karoliukus. Nepriekaištingai sukurti ir pagaminti juvelyriniai dirbiniai papuošti perlamutro mozaikomis, spalvingu emaliu, kubiniais cirkoniais bei širdžių motyvais. Taip pat šį sezoną pristatoma prabangi 14k standi apyrankė. Naujasis švytintis Dosnumo karoliukas pagamintas iš sidabro ir padengtas perlamutru. Unikalus mozaikos paviršius atskleidžia gilius atvirumo bei gerumo jausmus, spindi ir skleidžia šviesą. Naujasis Užuojautos karoliukas papuoštas geometriniu perlamutro paviršiumi. Ši stulbinanti mozaika apsupa sidabrinę sferą ir atspindi daugybę užuojautos pusių. Spindintys rožiniai atspalviai atskleidžia švelnumo ir rūpestingumo jausmus. Ši kolekcija spindi sidabru bei auksu, puikia tinka žiemiškoms šventėms paminėti. 
Nuostabi Pandoros apyrankių bei karoliukų kolekcija pabrėžia moters unikalumą. Daugiau nei 700 rankomis užbaigtų karoliukų , sidabrinės, 14k aukso, odinės apyrankės leis Jums sukurti individualų papuošalų derinį ir išreikšti savo asmenybę bei stilių. Šį kartą iš tokios gausos karoliukų bei apyrankių išsirinkau - Sidabrinę apyrankę su Pandora užsegimu (kaina -59 eur), Princesės karūnos širdis (kaina - 45 eur), Sukaktuvių šventė (kaina - 55 eur). Neseniai buvo mūsų su vyru metinės, todėl nutariau įamžinti šią akimirką ir karoliukuose. Karoliukai itin gražiai žėri bei spindi, o smulkios detalės suteikia papuošalui išskirtinumo bei individualumo.  Jei dar nežinote kuo nustebinti savo artimą žmogų, užsukę į Pandora, tikrai rasite tinkamą papuošalą, atitinkantį šventę ar gyvenimo įvykį. PANDORA - ne tik apyrankės , tai - gyvenimo istorija, kurią kuriame patys tiek gyvenime, tiek ant savo riešo.2 komentarai:

  1. Negaliu atsigrožėti kokie nuotabūs juvelyriniai dirbiniai šios parduotuvės. Kaip tik galvoju apie apyrankę iš čia.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Visiškai nuostabūs ir be galo gražūs papuošalai. Tokias sidabrines apyrankes nešiotų turbūt kiekviena moteris. Mane labai žavi tie simboliniai karoliukai, kur kiekvienas iš jų turi tam tikrą reikšmę. Tobula dovana.

    AtsakytiPanaikinti