Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 7 d., trečiadienis

Phyris Termasomi Spray aktyvuojantis purškalas bei Hyaluron Sensation Serum hialurono serumas


Phyris kosmetikos negalėčiau palyginti su jokia kita. Šiame prekės ženkle slypi kažkas išskirtinio, estetiško bei elegantiško. Produktų įpakavimai primena salonuose išrikiuotus buteliukus, kvapai itin švelnūs, o produktų veiksmingumas kalba pats už save. Man pirmą kartą teko susipažinti su Termasomi purškikliu, kurio dėka aktyvieji ingredientai, esantys produktuose, įsiskverbia giliau bei yra nukreipiami  tinkame linkme, o tai reiškia, kad naudojamas hialurono serumas, veikia daug stipriau bei sparčiau. Apie viską plačiau skaitykite bloge. 
TERMASOMI aktyvatorius - purškalas su terminiais elementais - aktyviai drėkina, lengvai vėsina ir gaivina. Aktyvuoja odos imlumą vėliau naudojamiems produktams ir jų veikliosioms medžiagoms. Ženkliai ir ilgam užtikrina drėgmės santykį odoje. Iš pirmo žvilgsnio purškiklis primena paprastą  terminio šaltinio vandens purškiklį, tačiau po pirmos dulksnos viskas tampa aišku. Purškalas turi aiškiai juntama ramunėlių aromatą, kuris iš karto primena, kad tai nėra kažkoks paprastas terminio šaltinio vanduo. Akimis matomo rezultato jis nesuteikia, tačiau oda jaučiasi gerai, padidėja drėgmės lygis bei odos stangrumas. Jei rezultatas nėra matomas dar nereiškia, kad produktas niekam nereikalingas. Kaip ir minėjau, purškiklis skirtas aktyvuoti veikliųjų medžiagų savybes bei padėti jiems įsiskverbti giliau, todėl tikrai tikiu, kad būtent tai produktas ir daro. Juolab, kad naudodama su šiuo produktu kitas priemones, efektą pastebiu ženkliai greičiau, be to Termasomi purškiklis iš karto padidina 33 % drėgmę odoje. 

Greitai absorbuojamas drėkinamasis koncentratas su dviejų tipų hialurono rūgštimis. Pirmo tipo hialurono rūgštis užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų ir ilgam suriša drėgmę, išlygina raukšleles, atsiradusias dėl odos dehidratacijos. Antro tipo hialurono rūgštis suriša drėgmę paviršiniuose odos sluoksniuose, išlygindama jos mikrostruktūrą ir neleisdama garuoti drėgmei iš giluminių sluoksnių. Ypač tinka riebiai ir mišriai odai papildomam drėgmės kiekiui užtikrinti. Mano oda mišri, todėl šis stebuklas man tiko kuo puikiausiai. 2014 metais Hyaluron Sensation Serum hialurono serumas  buvo apdovanotas geriausio kosmetinio produkto Vokietijoje nominacija, todėl dar net nebandžiusi produkto iš jo tikėjausi daug.  Serumo pagrindą sudaro vanduo, toliau keliauja pentylene glycol - drėkiklis, minkštiklis, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, squalane - minkštiklis, antioksidantas, emulsiklis, butylene glycol - gerina priemonės padengimą, veikia kaip tirpiklis, saugo priemones nuo išdžiūvimo ir drėkina odą. Ciklopentasiloksanas - silikono pagrindo medžiaga, kosmetikoje naudojamas kaip tirpiklis ir minkštiklis. Dimetikonas, Cikloheksasiloksanas - silikonas, minkštiklis, kondicionuoja odą. Sucrose palmitate - minkštiklis, PAM, emulsiklis, kondicionuoja odą. Arginine - antioksidantas, antistatikas, kondicionuoja odą. Hialurono rūgštis - identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą. Lactic acid - reguliuoja pH, keratolitikas, šviesina odą, pasiyžmi sutraukiamuoju poveikiu. Urea - drėkiklis, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, saugo, ramina, kondicionuoja odą. Tremella fuciformis sporocarp extract - antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą. Tris citrate - UV absorbentas ir tt. Realiai, sudėtimi aš esu patenkinta, itin daug odą kondicionuojančių medžiagų drėkiklių bei minkštiklių. Produkto išvaizda, žinoma, tobula - stiklinis butelius su pipete. Kaip matote, priemonės spalva dangaus žydrynės, konsistencija vidutinio skystumo, kvapas švelnus bei neerzinantis. Man patiki šis serumas dėl gero drėkinimo. Po jo oda visuomet tapdavo lygi bei švelni. Be to, serumas gerai sutraukia poras bei kiek šviesina odą.  Purškalo bei hialurono serumo duetas superinis. Serumas geriau susigeria jei naudoju ir purškalą, todėl tikrai patariu nepagailėti pinigėlių bei įsigyti abu. Tiesa, serumas galioja 9 mėnesius, todėl nusipirkusios bei atidariusios pakuotę, negailėkite bei naudokite pagal poreikius. :) Phyris Termasomi Spray aktyvuojantis purškalas - 75ml, 25,78 eur.


Hyaluron Sensation Serum hialurono serumas - 30ml, 36,73 eur. 

Phyris kosmetiką galite įsigyti čia: http://www.aob.lt/

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/phyris.kosmetika/?fref=ts

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą