Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 20 d., antradienis

Remington Keratin Volume Šukuosenų formavimo prietaisas


Dauguma merginų suka galvą kaip pakelti plaukus nuo šaknų, kad jie būtų puresni, tačiau išlaikytų tiesumą bei nesielektrintų. Noriu jums papasakoti apie prietaisą, kurį pati naudoju būtent tokiam tikslui - plaukų pakėlimui nuo šaknų.

Atsikratyti garbanojimosi ir plaukų elektrinimosi, kad plaukai būtų lygūs ir žvilgantys, jums padės Keratin Therapy Pro Volume & Protect Rotating šukuosenų formavimo prietaisas. Antgalis turi pažangią keratino keraminę dangą, kuri užtikrina, kad plaukai prižiūrimi ir apsaugoti modeliavimo metu.


Remington Keratin Therapy kolekcija - revoliucinė, plaukų formavimui skirta linija, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra keratinas - svarbiausiais stiprių ir sveikų plaukų komponentas. Pažangi Keratino Keraminė Danga iš  Keratin Therapy kolekcijos yra užpildyta su Keratino Micro Kondicionieriais, kurie prasiskverbia į jūsų plaukus, kol šukuojatės.

Prietaiso ypatybės:

1000 W galingam džiovinimui
Modernus keratino keramika padengtas antgalis
2 šilumos / greičio nustatymai
Šaltas oras modeliavimui
Lengvai naudojamas perjungiklis šukų sukimo krypties pasirinkimui
2 antgaliai:
50mm terminis mišrių šerių šepetys
40mm terminis mišrių šerių šepetys
Antgalių atjungimo ir fiksavimo mechanizmas
Kilpa pakabinimui
Sukamasis laidas
Iš Remington turiu nemažai plaukų priežiūros prietaisų. Esu patenkinta tiek jų kokybe, tiek kainos santykiu. Mama bei aš mėgstame, kai plaukai nėra prigludę, o purumas bei plaukų apimtis mūsų siekiamybė. Remington Keratin Volume Šukuosenų formavimo prietaisas puikiai pakelia plaukus nuo šaknų, tarnauja ir kaip džiovintuvas, ir kaip formavimo prietaisas. Paklausite manęs, kuo šis prietaisas skiriasi nuo kitų formavimo šukų? Turbūt labiausiai mane sužavėjęs faktorius - besisukantis antgalis. Nepaisant to , paspaudus mygtuką galimą reguliuoti ne tik patį sukimąsi, bet ir kryptį, antgalis sukasi ne tik į priekį , bet ir atgal. Komplekte yra du antgaliai 40mm bei 50 mm. Negaliu pasakyti, kad jie itin skiriasi , tačiau visgi skirtumas kiek matomas. Jei ieškote prietaiso, kuris gerai pakeltų šaknis bei suteiktų formos, tikrai rekomenduoju atkreipti dėmesį. Remington prietaisus rasite Topo Centre, Aviteloje, Elektromarket, Technoramoje bei Euronics parduotuvėse.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą