Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienis

Renkamės priemones apsaugančias plaukus nuo karščio juos tiesinant ar formuojant.


Atrodo tik neseniai buvo vasaros pradžia, o jau rugsėjo 1 -oji. Ir kodėl visi geri dalykai baigiasi taip greitai?:) Šį kartą pakalbėsime apie priemones apsaugančias plaukus nuo karščio juos tiesinant ar formuojant. Jų turiu tikrai nemažai , todėl palyginti bei išrinkti verčiausią pagalbininką manau bus įdomu. Vertinant produktus mano nuomonė išsiskyrė. Iš vienos pusės , produktai patiko savo poveikiu, tačiau žvilgtelėjus į sudėtį , viskas apsivertė aukštyn kojom. 

Taigi, šiandieniniame mano taikinyje, keturios skirtingos priemonės pirktos Eurokos parduotuvėje:

Syoss Heat Protect
KINSTYLE Thermic hair spray
got2b 220 heat protection 
L'oreal hot&straight

Syoss modeliavimo purškalas nepriekaištingai apsaugai nuo karščio. Thermo heat shield - iki 220 laipsnių veiksminga apsauga nuo karščio. Padeda apsaugoti plaukus nuo drėgmės, išsaugo jų glotnumą, neleidžia jiems garbanotis. 250 ml, 6,37 eur.  Šis purškiklis man nelabai patiko. Nors ir neriebina plauko, tačiau po jo plaukai tampa šiurkštesni bei nemalonūs lietimui. KINSTYLE Thermic hair spray apsauginis plaukų purškiklis. Palengvina tiesinimą ir sumažina statiškumą. Idealiai tinka naudojant kartu su plaukų tiesinimo priemonėmis. 200 ml, 8,99 eur.  Šis apsauginis purškiklis apsaugo plauką nuo elektrinimosi, tačiau apsunkina plauką. Pastebėjau, kad po šio purškiklio jau kitą dieną plaukai prašosi plovimo, kadangi greičiau riebaluojasi. Man nepatiko šis produktas, nes yra per daug apsunkinantis bei riebinantis plaukus. got2b 220 heat protection apsauga nuo karščio. Iki 200 veiksminga apsauga nuo karščio. 200 ml,  7,49 eur. Purškiklis taip pat nepasižymi kažkokiu stulbinamu efektu. Jei truputį padauginsite priemonės, plaukai taps šiurkštesni. L'oreal hot&straight tiesinamasis purškiklis, papildytas šilko mikropluoštu, specialiai sukurtas naudoti plaukus tiesinant žnyplėmis ar džiovintuvu. Tinka ir ploniems plaukams. Apsaugo ir ištiesina plaukus, 24 h plaukai išlaiko formą, išlieka spindintys bei švelnūs. 200 ml, 4,69 eur.  L'oreal purškiklis visiškai nejuntamas ant plaukų, plaukai nėra apsunkinami, taip pat nesulipina bei neriebina. Po šios priemonės plaukai švelnesni, labiau spindi , atrodo tiesesni bei juos liečiant juntamas slidesnis plauko paviršius. Labai patinka pats purškiklis bei esantis lock bei unlock mygtukas, leidžiantis užrakinti purškimo sistemą. Šis dalykas ypač praverčia kelionėje, kadangi produktas neišsilies netyčia paspaudus purškiklį. 


Kaip matote, iš visų minėtų priemonių man patiko tik L'oreal hot&straight. Svarbiausias dalykas, kurį turite žinoti naudodamos tokio tipo priemones - negalima naudoti žnyplių tiesinimui ar garbanojimui kol plaukai šlapi!!!! Išplaukite plaukus, nusausinkite rankšluosčiu, papurškite apsauga nuo karščio bei išdžiovinkite džiovintuvu.  Tik tuomet galite tiesinti ar garbanoti plaukus. 

Visa situacija pasikeitė, kai pažiūrėjau produktų sudėtį. :) Jau geriau nebūčiau jos mačiusi. :) Geriausios sudėties yra Syoos, toliau seka Kinstyle. Trečioje vietoje atsidūrė got2b , na ir pačioje pabaigoje L'oreal. Pabrėšiu, kad nei viena priemonė nėra idealios sudėties, todėl jei ieškote kažko natūralaus, čia to tikrai nerasite. :) 


Apibendrinant, man labiausiai patiko L'oreal hot&straight  tiesinamasis purškiklis, nes jo poveikis pats geriausias nors ir sudėtis nepavydėtina. Jei reikėtų rinktis iš visų minėtų priemonių, pasirinkčiau L'oreal.

Visas priemones rasite Eurokos parduotuvėse. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą