Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. rugsėjo 20 d., antradienis

TRUE MATCH HIGHLIGHT šviesą atspindinti pudra ir skaistalaiNaujoji šviesą atspindinti pudra ir skaistalai L'ORÉAL PARIS True Match Highlight suteikia veidui skaistumo ir švytėjimo bei sukuria ypatingą strobing efektą, kuris paryškina dailiausius veido bruožus. Šiandien bandome išsiaiškinti, kuris atspalvis - Icy Glow ar Rosy Glow atrodo ant odos gražiau.

Šviesą atspindintis strobing efektas – visažistų technika skirta paryškinti veido bruožus, į kuriuos natūraliai krenta šviesa. Išryškinkite savo veido bruožus keturiais vienas kitą papildančiais lengvos tekstūros pudros atspalviais.

2 atspalvių rinkiniai: šiltų ir šaltų.

Šiltų atspalvių švytėjimo suteikianti pudra sustiprina persikinius arba gelsvus šilto odos atspalvio pustonius. Šaltų atspalvių švytėjimo suteikianti pudra pabrėžia gelsvus, persikinius, rausvus arba melsvus neutralaus odos atspalvio tonus.


Iš karto galiu prisipažinti, kad man labiau patinka šiltesnio tono atspalviai. Kadangi vieni skaistalai yra šaltesnių atspalvių, o kiti šiltesnių, iš pradžių bandžiau šiltesnių tonų skaistalus ir tikrai neapsirikau. :) Spalvos labai švelnios, šiltos bei ramios. Patariu maišyti visus tris atspalvius, nes būtent tuomet atspalvis gaunasi superinis - Rosy Glow. Jei bijote, kad spalva pernelyg rožinė , galite nepergyventi, nes ant skruosto matosi tik švelnus bei šiltas glow efektas. Kalbant apie Icy Glow skaistalus, jie pernelyg šalti. Jei mėgstate tokį baltai perlamutrinį glow efektą , tuomet jis jums patiks, tačiau man jis nesukėlė itin didelio susižavėjimo. kaip matote paletėje yra mėlyna spalva ir būtent ji priduoda to šaltumo. Jei maišyti tik dvi spalvas, gaunasi jau ne toks šaltas atspalvis. Jei reikėtų rinktis, tikrai pasirinkčiau Rosy Glow, nes ant skruosto ji atrodo itin natūraliai, suteikia šilto švytėjimo bei turi gerą pigmentaciją. Šalti atspalviai tinka ne visoms, todėl labiausiai universalus variantas - šiltesnių spalvų pasirinkimas. Pakuotė atrodo labai įprastai bei matytai. Viduje yra veidrodis bei šepetėlis, kuris man praverčia ne tik naudojant šiuos skaistalus, bet ir ryškinant skruostikaulius bronzantu. Reziumuojant, vertinu skaistalus itin neblogai, ypač susižavėjau Rosy Glow atspalvio skaistalais. Skaistalų kaina ~ 13 eur. 

Pirmi trys atspalviai iš Icy Glow. Sekantys trys iš Rosy Glow

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą