Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 7 d., penktadienis

BIODERMA Hydrabio Eksploratoriumo atidarymasBIODERMA pirmą kartą išėjo iš vaistinių ir gydytojų kabinetų susitikti su žmonėmis, susipažinti su klientais. Specialiai šiai progai sukūrė interaktyvų lašą, kurį pavadino eksploratoriumu bei pristatė patobulintą - HYDRABIO liniją. Iš blogerių eksploratoriuje lankiausi pirmoji, kadangi su viešųjų ryšių direktore susitikome gerokai anksčiau nei įvyko pats renginys, todėl pirmoji ir apžvelgsiu įspūdžius susijusius su nauja linija, jos pateikimu bei  kuo gi šį kartą mus nustebino BIODERMA. 


Vanduo yra visur ir visada… Jis nesustodamas teka kalnais, upėmis, upeliais, nuolat juda vandenynuose... Tai procesas, kuris niekada nesustoja ir niekada nesibaigia... Net 70% Žemės paviršiaus sudaro vanduo. Vandens srovės sujungia ir nuolat maišo vandenynus, plukdo šaltį, šilumą, maisto medžiagas... Galingiausios vandenynų srovės per 7 valandas perneša tiek vandens, kiek žmonija jo sunaudoja per metus.Vandens judėjimas nuolat vyksta ir augaluose – nuo šaknų iki lapų. Vanduo sudaro daugiau nei 80% augalo svorio. Jis reikalingas, kad augalai augtų, vešėtų, žydėtų ir vyktų visi jo gyvybės palaikymo procesai. Karštą ir sausą dieną per 1 valandą gali išgaruoti visas lapo vanduo. Šie vandens nuostoliai kompensuojami vandens judėjimo dėka, kuomet iš dirvožemio augalu prateka vandens kiekis, reikalingas jo lapų gyvybingumui.


Sveikoje odoje vanduo taip pat nuolat juda – per 1 sek. tarp ląstelių pernešama 3 mlrd. vandens molekulių! Vanduo odoje juda specialiais vandens kanalais – akvaporinais – esančiais ląstelių membranose. Šių vandens kanalų aktyvumas yra tiesiogiai susijęs su pernešamu vandens kiekiu odoje: kuo daugiau vandens prateka akvaporinais, tuo vandens cirkuliacija odoje yra intensyvesnė. Vanduo perneša odos ląstelėms reikalingas maisto medžiagas ir taip užtikrina odos gyvybingumą. Gyvybinga oda švyti, yra skaisti, elastinga ir švelni.

Nežinau, kaip jums, bet man buvo tikrai įdomu paskaityti apie vandens svarbą ne tik odai, bet ir visai mūsų žemei bei augmenijai. Pradėkime nuo to, kad kai gavau pakvietimą , kuriame buvo nurodyta, kad mes išvysime lašo formos objektą, įsivaizdavau jį visai kitaip. Turbūt mano vaizduotė nėra tokia laki ir tikėjausi išvysti tiesiog paprastą lašą. :) Mano nuostabai, tai buvo kiek įmantresnė konstrukciją, kuri, bent jau mane, nustebino. Kaip ir minėjau, atvykau ne į patį renginį, kadangi vakarui su vyru buvome suplanavę kiek kitų reikalų, taip vėlai atvykti negalėjau. Be galo dėkinga nuostabiai komandai, kuri visuomet sutinka su šypsenomis, pasitempusi bei itin maloni, ypatingai dėkoju viešųjų ryšių direktorei su kuria ir praleidau visą valandą besišnekučiuojant. Taigi, grįžkime prie naujienų. Dėl nuolatinio vandens judėjimo tarp odos ląstelių – oda yra gyva. Tik tada ji būna skaisti, švytinti, švelni ir minkšta. BIODERMA pačioje odoje surado sprendimą, kaip sugrąžinti odai švytėjimą. Atsižvelgdama į moterų norus turėti skaisčią, švytinčią odą, sukūrė dermatologines odos priežiūros priemones Hydrabio, kurios iš karto ir ilgam sudrėkina odą – biologiškai atkurdamos vandens judėjimą giliuosiuose odos sluoksniuose ir sustiprindamos odos barjerą. Dėka patento, esančio visose Hydrabio odos prežiūros priemonėse, yra stimuliuojamas natūralus odos gebėjimas atkurti drėgmės pusiausvyrą, skatinant stiprią vandens cirkuliaciją tarp ląstelių. Šis patentas sukurtas remiantis revoliuciniu amerikiečių mokslininko P. Agre atradimu. Nobelio premiją pelnęs mokslininkas ląstelės membranoje atrado vandens kanalus (akvaporinus), reguliuojančius vandens kiekį odoje. Hydrabio linijos odos priežiūros priemonėms būdinga ypatinga emulsijos struktūra, atkartojanti odos sudėtį, todėl veikliosios medžiagos geriau prasiskverbia į gilesnius epidermio sluoksnius. Ši linija yra itin universali, kadangi drėgmės odai niekada nebus per daug. Liniją sudaro:  Hydrabio Perfecteur SPF 30 DERMATOLOGINĖ PRIEŽIŪRA TOBULOS ODOS REZULTATUI, Hydrabio Gel-Crème ir Crème DRĖKINAMIEJI KREMAI DEHIDRATUOTAI ODAI, Hydrabio H2O MICELINIS VALOMASIS VANDUO bei Hydrabio Sérum INTENSYVIAI DRĖKINANTIS SERUMAS JAUTRIAI, DEHIDRATUOTAI ODAI. Labai džiaugiuosi, kad man buvo leista išsirinkti testavimui ko man iš tikrųjų reikia, todėl mano pasirinkimu tapo micelinis vanduo bei serumas. Grįžusi namo prieš miegą iš karto puoliau bandyti serumą ir galiu pasakyti , kad su savo pasirinkimu neapsirikau. :) Labai norėčiau paraginti visas moteris, kurios nori susipažinti su šia naujove užsukti į eksploratių, kuris keliaus po miestus (Spalio 6-9 d. PC „Ozas”, Vilniuje; Spalio 13-16 d. PC „Panorama”, Vilniuje; Spalio 20-23 d. PC „Akropolis”, Kaune; Spalio 27-30 d. PC „Akropolis”, Klaipėdoje.) Eksploratoriume galite atlikti interaktyų testą, pasitikrinti žinias apie vandens reikšmę žemei ir odai, susipažinti su atsinaujinusia Hydrabio linija bei tapti 1 iš 300 laimingųjų, kuriems atiteks Hydrabio valomieji vandenys! 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą