Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 20 d., ketvirtadienis

DOUGLAS RICH CREAM Maitinamasis veido kremas bei INTENSIVE SERUM Drėkinamasis veido serumas


Turbūt nesumeluočiau, jei pasakyčiau, kad drėkinančios priemonės - universaliausios bei tinkančios kiekvienam odos tipui. Net jei vaikštinėdama parduotuvėje neišsirenku naujos kaukės ar kremo, ir iškilusi dilema, rinktis maitinančią ar drėkinančią priemonę neduoda ramybės, galiausiai griebiu gerai drėkinančią bei mano odai papildomos drėgmės galinčią suteikti priemonę. Visai neseniai, kompanija Douglas išleido Aquafocus liniją skirtą išsausėjusiai bei drėgmę praradusiai odai iš , kurios išbandžiau net tu dalykėlius apie kuriuos jums šiandien ir papasakosiu. 


Ekspertų veido priežiūros priemonių linija DOUGLAS Aquafocus išsausėjusiai odai. Drėkinimas – paprasčiausias ir lengviausias grožio ritualas. Vandens netekimas yra nuolat aktualus dalykas. Tad odą reikia drėkinti kasdien (ir ryte, ir vakare). Stresas, tarša, hormonai... Daugybė veiksnių gali lemti prastą odos drėkinimą ir sukelti diskomfortą. Visų priemonių Aquafocus sudėtyje yra ne mažiau kaip 75 % vandens, todėl tai yra nuostabus odos drėgmės šaltinis. Ši drėkinimo programa sukurta ne tik siekiant stipriai drėkinti, iš tikrųjų, ji pagerina natūralų odos drėkinimo gebėjimą dėl trejopo poveikio drėkinamojo komplekso.


Pažintį su Douglas Aquafocus produktais pradėjau nuo Intensive Serum Drėkinamojo veido serumo išsausėjusiai ir visų tipų odai. Visų pirma, serumas išsiskiria savo išvaizda - tūbelė su rutuliniu aplikatoriumi padengtu chirurginiu plienu. Šis serumas puoselėja odą ir optimizuoja drėkinimą. Oda tampa švelni, minkšta ir elastinga, nes atkuriama drėgmė giliuosiuose jos sluoksniuose. Serumas itin malonios bei lengvos tekstūros akimirksniu sudrėkina bei suteikia odai komforto pojūtį. Serumas turi itin gerą savybę - putlinti odą. Tai reiškia, kad oda tampa labiau prisotinta drėgmės, ko pasekoje, atrodo jaunesnė, stangresnė bei lygesnė. Man labai patinka naudoti šį serumą ryte, kai oda yra lengvai paburkusi. Nustačius padėtį „On“, paskirstau priemonę ant viso gerai nuvalyto veido. Nustačius padėtį „Off", masažuoju veidą, kad priemonė greičiau įsigertų. Ritualo užbaigimui, priemonės likučius švelniais judesiais įmasažuoju pirštų galiukais.  Patikėkite, kiek šalstelėjęs metalinis rutuliukas, ne tik pažadina iš miegų, bet ir stangrina odą. Šis, mažas ritualas, suteikia visai dienai žvalumo bei gaivos pojūčio. 
Toliau keliaukime prie Rich Cream Maitinamojo veido kremo, kuris atrodo dar įspūdingiau nei serumas. Indelis be galo dailus, atrodo lyg sušalęs ledo luitas. Pastaruoju metu pastebėjau, kad tapau išlepusi produktų išvaizdai. Man norisi turėti ant kosmetinio stalelio ne tik gerą produktą, bet ir išvaizdų bei gražų akcentą. Douglas kompanija iš peties pasistengė nustebinti pirkėjus ir , mano nuomone, pastangos pasiteisino 100 procentų. Sodrus, riebios kreminės konsistencijos drėkinamasis kremas suteikia idealią drėgmės pusiausvyrą ir sudrėkina odą visai dienai.  Nors kremas pasižymi geru maitinimu, nepasakyčiau, kad jo konsistencija per daug sunki, atvirkščiai, pakankamai lengva , kaip tokio tipo kremui. Būtent šis aspektas privertė mane dar labiau susižavėti šiuo kremu bei nebijoti jo naudoti dažniau. Produktas greitai įsigeria bei nepalieka jokio lipnumo pojūčio. Vertinant produktų kokybę bei kainos santykį , esu visiškai patenkinta abiem produktais. Tiek kremo, tiek serumo kaina siekia ~ 19,99 eurų ir manau yra absoliučiai adekvati. Labiausiai norėčiau išskirti maitinamąjį veido kremą, kuris pakerėjo mane savo itin lengva konsistencija , tačiau puikiu odos maitinimu. Minėtus produktus galite įsigyti Douglas parduotuvėse. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą