Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 27 d., ketvirtadienis

Dove Pure Care Dry Oil šampūnas, kondicionierius bei aliejus plaukams


Peržvelgusi savo plaukų priežiūros rutiną, supratau, kad reikia kartoti praeitais metais, rudens-žiemos sezonu, taip pamiltą - Dove Pure Care Dry Oil plaukų priežiūros liniją. Iš tiesų, būtent ši linija susilaukė itin didelio pasisekimo tarp vartotojų, nes yra papildyti kokosų, migdolų, makadamijos bei ricinų aliejų, puikiai minkština bei  švelnina net itin sausus plaukus, suteikia jiems spindesio, lygumo bei neišpasakyto rytietiško aromato. 

Pradėkime nuo to, kad mano plaukai yra linkę riebaluotis ties šaknimis,  o plaukų galiukai neretai išsausėja. Vasaros sezonui net nežiūrėčiau į šią liniją, tačiau atėjus šaltiems orams, nieko geresnio nerandu. Šiandien jums noriu papasakoti apie tris priemones, kurios padėjo susigrąžinti žvilgančius, švelnius, žymiai sveikiau atrodančius bei paklusnius plaukus - šampūną, kondicionierių bei aliejuką plaukams iš Dry Oil serijos.
Pažintį su Dove Pure Care Dry Oils pradėjau nuo šampūno bei kondicionieriaus. Būtent šie produktai man primena apie jau atėjusį rudenį bei artėjančią žiemą. Šios linijos įpakavimo dizainas man vienas gražiausių, kadangi auksinės detalės kalba ne tik apie prabangą, bet ir apie artėjančias šventes. O kas nelaukia švenčių?:) Pakuotės atrodo itin preciziškai ir patraukliai, be to, jas patogu paimti į rankas, lengva dozuoti ,naudoti bei pastatyti. O jau koks kvapas...toks saldus bei švelniai rytietiškas. Šampūno turime 250 ml, labai gerai putoja, švelniai prausia, nors jo konsistencija gan keistoka - primena aliejų ar skystą medų, tai netrukdo jam puikiai atlikti savo darbo. Galiu pasakyti, kad naudojau šampūną ir be kondicionieriaus, ir su. Be kondicionieriaus plaukas taip pat tampa švelnus, tačiau su kondicionieriumi rezultatas daug geresnis. Plaukai tampa švelnūs lyg šilkas, blizgantys, atrodo daug sveikiau. Pastebėjau , kad šios priemonės turi tiesinančių plauką savybių, todėl jei jums aktualus tiesinamasis efektas, patariu atkreipti dėmesį. Įvykiams užbėgus už akių, nepastebėjau kaip išgyriau kondicionierių, kuris savo savybėmis idealiai papildo šampūno poveikį. Kondicionierius gana tirštos konsistencijos itin gerai maitina bei neapsunkina plauko. Būtent šis produktas suteiks jūsų sausiems plaukams neapsakomo švelnumo bei sveikos išvaizdos. Abu minėtus produktus rekomenduoju naudoti drauge, kadangi jie puikiai papildo vienas kitą ir tokiu būdu pasiekia geriausią rezultatą.Dry Oil aliejukas plaukams pas mane atsidūrė gerokai vėliau nei šampūnas bei kondicionierius , kai plaukų galiukams prireikė staigios pagalbos. Kadangi esu mėgėja garbanoti plaukus, plaukų galiukai neretai neatlaiko tiek daug eksperimentavimų su karščiu, todėl pradeda lūžinėti. Šį aliejuką nemažai merginų lygina su žymiuoju Kerastase aliejuku, kuris mūšyje su pastaruoju pralaimi. Galiu drąsiai pasakyti, kad tikrai neapsimoka pirkti Kerastase aliejuko, kadangi Dove veikia lygiai taip, o kainuoja žymiai mažiau. Dry Oil aliejaus konsistencija kiek skystesnė, tačiau lengvai aplikuojama ant plauko. Aliejukas gali pasigirti plauką glotninančiomis savybės, suteikia papildomo spindesio bei lygumo. Asmeniškai man, pakanka kondicionieriaus poveikio, tačiau kartais (1-2 kartus per savaitę) naudoju ir aliejų. Buteliukas yra 100 ml talpos. Kiekis itin didelis, atsižvelgiant į tai, kad vienam kartui man pakanka vieno - dviejų pompos paspaudimų.  Labiausiai šis produktas išsiskiria savo rytietišku aromatu be kurio nebe įsivaizduoju savo rudens. :) 

Jei jūsų plaukau itin pažeisti bei sausi, jūs ieškote gerai maitinančių, švelninančių, atstatančių plauką priemonių, Dove Pure Care Dry Oil serija - idealus biudžetinis variantas, kuris nustebins prabangiais kvapais bei geru poveikiu. Labai rekomenduoju išbandyti. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą