Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 26 d., trečiadienis

GYVENK SPALVINGAI SU ECCOŠį sezoną ECCO kviečia moteris šėlti kartu su nauja kolekcija SPALVOS. Spalvų gamą sudaro trijų itin ryškių atspalvių batai, sukurti neginčijamam komfortui ir saviraiškai. „Kolekcija SPALVOS yra įkvėpta moterų ir jų dinamiškų gyvenimų. Norime, kad moterys šventes sutiktų išraiškingai, todėl nusprendėme nuspalvinti jų stilių.” – taip teigia pati Sarah Nordby Fill Rödel, ryški bei drąsi dizainerė. Apžvelkime šią spalvingą kolekciją, kuri pasirodys jau lapkričio mėnesį. 


SPALVŲ kolekcija prideda gyvybingumo bet kokiai aprangai. Sukurta taip, kad atkreiptų dėmesį į kiekvieną judesį, ši nuotaikinga kolekcija susideda iš raudonų, geltonų bei mėlynų užrišamų laisvalaikio aulinių bei balerinos tipo batelių. Kolekcija įkvėpta pagrindinių sezono spalvų tendencijų: PANTONE 18-1550 Aurora Red, PANTONE 14-0952 Spicy Mustard, PANTONE 174028 Riverside.


Gyvenk spalvingai ir įamžink šventinę nuotaiką su naujais ECCO SOFT 3. Išsiskirk iš minios šiuo išraiškingu batų dizainu, pagamintu iš megztos medžiagos. Įkvėpta rudens-žiemos tendendcijų stambi balta platforma suteikia kojoms papildomą komfortą. Šią išvaizdą papuošk balta ECCO SP2 Medium Doctor’s Bag rankine, dvelkiančia skandinavišku minimalizmu.


Moterims, ieškančioms lengvesnių, stilingų ir patogių batų – siūlome ECCO SHAPE PONITY BALLERINA, pagamintų iš aukščiausios kokybės verstos odos. Smailėjantys balerinos tipo bateliai ne tik stilingi, bet ir itin patogūs – bateliuose esantis paminkštintas padas užtikrina nuolatinį komfortą. Stilingai išvaizdai pabrėžti – derinkite batelius su ECCO SP2 Small Doctor’s bag – privaloma rankine šiam sezonui.

Kombinuok su kitais šviesiais ir ryškiais aksesuarais ir gyvenk spalvingai!


Peržvelgusi šią kolekciją negalėjau patikėti, jog tai rudens-žiemos kolekcija. Neesu įpratusi matyti tiek daug ryškių spalvų, todėl turbūt ir į mano kiemą atėjo permainos. :) Labiausiai sužavėjo sportbačiai, ypatingai pilkos spalvos. Būtent ši spalva idealiai tinka prie visko ir tikrai nereikia sukti galvos ką prie jos priderinti. Platforma padaryta taip, kad koja visą dieną būtų patogioje padėtyje ir nejaustų diskomforto. Megzta medžiaga leidžia pėdai kvėpuoti bei jaustis laisvai. Taip pat ECCO siūlo spalvingas balerinas iš verstos odos. Aš testavimui gavau būtent mėlynas balerinas ir galiu pasakyti, kad komfortas čia svarbiausias. Gamintojai pasielgė itin drąsiai išleisdami tokią ryškę kolekciją žiemos sezonu, tačiau išsiskirti iš daugumos, manau nėra blogai. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą