Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 28 d., penktadienis

Ludovicadiloreto kvepalai Lú Donna bei Lú Uomo


Mane, kaip ir daugumą moterų, žavi nauji potyriai kvepalų industrijoje ir jei atsiranda galimybė išbandyti kažką naujo, aš būtinai ja pasinaudoju. Mano naujų atradimų taikinyje atsidūrė italė Ludovica Di Loreto, kuri kuria ne tik įstabius kvepalus, bet ir kvapus namams ar net žvakes. Pirmoji pažintis su Lú Donna bei Lú Uomo kvapais. 


Ludovica Di Loreto gimė Romoje. Jos pagrindiniu tikslu, kuriant kvepalus tapo jos šalies grožio , didingumo bei itališko temperamento perdavimas aromate. Pirmuoju Ludovica Di Loreto kūriniu tapo Lú Donna kvepalai. Kuriant šiuos kvepalus buvo naudojami tokie tipiniai produktai kaip mandarinai, Kalabrijos bergamontė, kurie suteikia kvepalams charakterio praturtinto citrinų žiedų , juodųjų serbentų bei greipfrutų šviežumo. Šios vaisinės natos atsiskleidžia dėka aviečių, bijūno bei obuolių elementų, saldumo bei švelnumo suteikia vanilė bei muskusas. Pačiulis bei saldamedis su gintaro natomis suteikia ilgalaikį aromatą. Uostant šiuos kvepalus jaučiu kaip susipina gėlių , vaisių bei medienos aromatai. Kvapas ganėtinai aitrus, iš pradžių jis būna kiek per ryškus, tačiau po kurio laiko atsiskleidžia švelniausios jo natos vanilė bei muskusas. Tai nėra tipinis kvapas, jis labiau įdomus bei moteriškas. 
Po sėkmingo starto išleidžiant moterišką kvapą, Ludovica Di Loreto sukūrė kvapą ir vyrams - Lú Uomo. Šį kartą aromatas susideda iš greipfruto, Kalabrijos bergamontės, mandarinų, bijūno, gintaro bei baltojo muskuso. Galiu apsakyti, kad kvapas itin universalus ir negalėčiau jo priskirti vien tik vyrams, nes puikiai tinka ir moterims. Labiausiai norėčiau pagirti kūrėją už itin gražius kvepalų butelius bei sprendimą į pardavimą išleisti ne tik pilno dydžio (50 ml, ~55 eur), bet ir mažesnės talpos kvepalus (15 ml, ~ 25 eur). Kūrėja neapsiribojo vien kvepalų kūrimu ir išleido liniją žvakių bei kvapų namams. Atskleisiu paslaptį, kad testavimui gavau ne tik kvepalus, bet ir kūno losjoną , kuris man patiko daug labiau nei kvepalai, tačiau apie jį sekantį kartą. Kvepalai , visgi, yra labai individualus dalykas, tačiau jei norėsite pajusti itališko temperamento aromatą, Ludovica Di Loreto kvepalai - būtent tokie. http://www.ludovicadiloreto.com/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą