Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 16 d., sekmadienis

M Beauty Online Beauty SchoolDaugelis moterų svajoja išmokti profesionalaus makiažo paslapčių, tačiau gyvenamoji vieta ar finansinės galimybės neleidžia joms patekti į žinomų Lietuvos meistrų organizuojamus seminarus. Būtent todėl, buvo sukurta M Beauty internetinė grožio mokykla, kuri jums leis tobulėti makiažo srityje net neišeinant iš namų. 


Pradėkime nuo to, kad keičiantis mūsų gyvenimo tempui , keičiasi ir mūsų galimybės bei poreikiai. Sutikite, ne kiekviena mergina gali sau leisti išleisti privačiai makiažo pamokai nuo 100 iki 300 eurų ar net daugiau. Ką jau kalbėti apie mamas, auginančias vaikus, kurios negali palikti savo atžalų ilgesniam laikui bei leistis į makiažo paslapčių ieškojimus. Būtent todėl, internetinė grožio mokykla yra tikras išsigelbėjimas norinčioms sutaupyti bei palengvinti sau gyvenimą. 

M Beauty grožio mokykloje kiekvieną mėnesį rasite po tris naujas vaizdo pamokas, kurias veda skirtingi grožio meistrai. Užsisakę narystę, turėsite galimybę ne tik peržiūrėti jau esamas pamokas, bet ir vieną kartą per mėnesį galėsite dalyvauti tiesioginiuose (online) seminaruose, kuriuos ves įvairių sričių grožio specialistai. Tiesioginių seminarų metu turėsite galimybę užduoti 2 klausimus specialistui ir iškarto gauti atsakymus. Mėnesio narystės kaina - 20 eurų. 


Labai sužavėjo tas faktas, kad galima neužsakinėti mėnesio narystės, o įsigyti tik vieną dominančią pamoką, kurios kaina 5 eurai. Pamoką galite peržiūrėti paspaudus ant pasirinktos pamokos ir nusipirkus vienkartinę peržiūrą. Pamokos peržiūros nuoroda aktyvi 24 valandas. 


Kalbant apie meistrus, iš keturių čia esančių specialistų , galiu išskirti tik Povilą Staniulionį bei Aną Valytę. Manto Paražinsko , kuris yra žinomas , kaip plaukų stilistas, kol kas nėra nei vienos pamokos. Rima Berdnikovienė darydamas šukuosenas, mano nuomone,  neatskleidė savo potencialo. Aš žinau daugiau paslapčių bei subtilybių darant dideles garbanas, kurias tikrai buvo galima paminėti. Pvz. norint suteikti plaukams didesnės apimties bei purumo prie šaknų, reikia juos sugafruoti (gafruoti reikia tik prie šaknų). Meistrės susuktos garbanos greitai išsileis (puikiai matosi, kad merginos plaukas itin sunkus, reikėjo naudoti atitinkamas priemones, o ne tik laką), todėl galiu drąsiai sakyti, kad tai nėra tobuliausios garbanos, kurias man teko matyti ir iš šios meistrės neišmokau jokių naujų triukų ar įdomių sprendimų. Tiesiog paprastos paveltos garbanos ir tiek. Žymiai labiau vykęs video, apie tobulo grožio kasą, kurią iš tiesų verta išmokti pasidaryti pačiai. Kalbant apie Aną Valytę, ši meistrė gali pasiūlyti švelnesnius makiažus bei gerą makiažo atlikimo techniką. Didžiausia šios komandos žvaigždė - Povilas Staniulionis. Aš be galo žaviuosi šiuo vaikinu, jo talentu bei potencialu. Kokį makiažą jis bedarytų, jis vis vien bus tobulas. Šis meistras turi savotišką techniką bei mažas paslaptis, kurios tikrai palengvins jums makiažo atlikimą. Labai rekomenduoju užsisakyti būtent jo pamokas, nes man jos tikrai pravertė. Apibendrinant, man patiko puslapio idėja - patenkinti moterų poreikius už prieinamą kainą. Puikai matosi, kad puslapis dar ganėtinai naujas, pamokų dar nėra itin daug, todėl noriu palinkėti tik dar labiau plėstis ir daugiau tobulėti. Būtų smagu, jei ateityje po kiekvienu video atsirastų tikslus sąrašas produktų, kurie buvo naudojami atliekant makiažą. Mano nuomone, ši informacija žiūriovams - būtina. :)


Daugiau informacijos apie šią grožio mokyklą rasite http://mbeauty.lt/

1 komentaras:

  1. Kokia puiki naujiena! Labai įdomu ir norisi išbandyti :)

    www.aurra.lt

    AtsakytiPanaikinti