Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 27 d., ketvirtadienis

MAKE UP FACTORY COVER UP CONCEALER SET Maskuojamųjų priemonių rinkinys


Maskuojamųjų produktų poreikis tik auga , tačiau pasiūla tikrai nestovi vietoje. Kai tik mano Instagram paskyroje atsidūrė MAKEUP FACTORY naujienos, daugiausiai klausimų bei dėmesio sulaukė būtent maskuojamųjų priemonių rinkinys. Turbūt susižavėjimas maskuojamomis priemonės rodo ne tik jų reikalingumą, bet ir neįtikėtiną populiarumą. Šis stebuklingas produktas gali paslėpti visus odos trūkumus bei padėti atrodyti stulbinamai net po bemiegės nakties. Šį kartą apžvelgiu MAKE UP FACTORY COVER UP CONCEALER SET.


Ši priemonė „du viename“ paslepia odos patamsėjimus ir defektus. Ji ypač tinka jautriai odai aplink akis. Modernus produktas „du viename“ yra ir maskuoklis, ir pudra. Maskuoklis paslepia tamsias dėmes aplink akis, smulkias raukšleles ir raukšles. Šviesą atspindintys pigmentai šviesina odą aplink akis, suteikia jai skaistumo. Rezultatas – švytintis žvilgsnis. Maskuoklis tolygiai padengia odą. Minkšta kreminė tekstūra ypač tinka jautriai paakių odai, lengvai ir gražiai ją dengia. Švelni pudra gerai užfiksuoja maskuoklį ir sukuria matinį odos atspalvį. Dėl ypač smulkių pigmentų pudra tobulai susilieja su oda, nesusikaupia raukšlelėse. Sudėtyje yra vitamino E, be parabenų. Naudojimas: kad išgautumėte pageidaujamą efektą, ant odos po akimis iki blakstienų maskuoklį paskleiskite šešėliams skirtu šepetėliu. Kad maskuoklis ilgai išliktų, ant viršaus naudokite pudrą. Grožio patarimas: kad tinkamai padengti odą, maskuoklį tepkite plonais sluoksniais. Dėl to jis ilgai išliks ant odos ir nesusikaups raukšlelėse.


Gamintojo mintis išleisti maskuojamųjų priemonių rinkinį, mano nuomone, itin vykusi. Tokį kompaktišką rinkinuką, itin patogu nešiotis su savimi kosmetinėje, pasiimti į kelionę ar tiesiog turėti namuose. Vienok, vertinant tokias priemones, svarbiausiais kriterijais laikau gerą maskavimą, išsilaikymą, o ne pakuotės patogumą.  Turimame rinkinyje rasime minkštos bei kreminės tekstūros maskuoklį bei pudrą maskuokliui užtvirtinti. Iš pirmo žvilgnio maskuoklis gali pasirodyti kiek tamsokas (turimas rinkinukas Light,  pardavime yra ir Medium), tačiau padengus produktą ant paakių , jis atrodo žymiai šviesesnis. Pudra turi kiek geltoną toną, kuris padeda užmaskuoti mėlynos spalvos prasiskverbimą bei išryškėjimą. Maskuoklis dengiasi lengvai, o užtvirtinus rinkinyje esančia pudra, laikosi itin ilgai. Tačiau testuojant ilgėliau, visgi pritrūkau maskavimo intensyvumo. Produktas idealiai tiks jei neturite didelių problemų su tamsiais paakiais ar kitais odos trūkumais. Jei ieškote maskuoklio vakarui ar itin stipriai maskuojančio produkto, tai nėra šis variantas. Maskuojamųjų priemonių rinkinys geriausias variantas dienos metui, kuris perdėtai neapkraus paakių zonos, tačiau suteiks minimalų maskavimą. Rinkinio kaina ~ 23 eur.


Minėtas priemones rasite Kristiana bei Kosmada parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą