Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 28 d., penktadienis

Maybelline Vivid matte Liquid 30 Fuchsia Ecstasy ir 50 Nude Thrill lūpų dažai


Kai tik rinkoje pasirodė Maybelline Vivid matte Liquid lūpų dažai, iš karto sudarinėjau norimų atspalvių sąrašą, tarp kurių pirmoje vietoje , žinoma, atsidūrė - Nude Thrill. Nors gamintojas teigia, kad tai matiniai lūpų dažai, neapsigaukite. Tai kreminės konsistencijos pusiau matiniai lūpų blizgesiai, su itin gera pigmentacija bei veidrodiniu spindesiu. Apie šių produktų pliusus bei minusus skaitome bloge.

Kreminis Color Sensational Vivid Matte skystų lūpų dažų pagrindas suteikia malonų švelnumo ir minkštumo pojūtį. Padenk savo lūpas gaiviomis ir ryškiomis spalvomis, mėgaudamasi matinių lūpų efektu.
8 galimi atspalviai.

Savybės:
• Ryškios, matinės lūpos
• Stiprūs pigmentai, kad spalva būtų ypač intensyvi
• Glotnus potėpis ir sudrėkintų lūpų pojūtisTestavimui gavau du atspalvius: 30 Fuchsia Ecstasy bei 50 Nude Thrill. Fuchsia atspalvis man per ryškus. Aš aplamai nemėgstu tokių atspalvių, todėl šis lūpų dažas bus kam nors padovanotas. Visai kita kalba apie Nude Thrill spalvytę, kuri ne tik, kad tinka prie visko ir bet kada, bet ir atrodo tobulai. Šią spalvą įsimylėjau ir prisipažinsiu, kad naudoju itin dažnai. Kalbant apie lūpų dažų savybes, čia išskirčiau ir minusų, ir pliusų. Labiausiai patiko itin gera pigmentacija bei pusiau matinis afektas, nesausinantis lūpų. Pigmentas neįsigeria į lūpų odą, kreminė lūpų dažų tekstūra labai gražiai pasidengia bei nepalieka dryžių. Itin pamėgau minkštą bei patogų aplikatorių, kuris tobulai padengia lūpas lygiai bei lengvai. Kaip minusu išskirčiau ne itin ilgą išsilaikymą, kadangi po kiekvieno valgymo ar gėrimo, lūpų dažas nusivalo. Ryškesni atspalviai, tokie kaip, Fuchsia Ecstasy reikalauja pieštuko, kadangi spalva mėgsta subėgti į lūpų kontūrą. Ar rekomenduočiau ir jums išbandyti šią naujovę? Tikrai taip. Atspalvių gausa itin didelė, tačiau aš rekomenduoju išbandyti būtent 50 Nude Thrill atspalvį. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą