Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis

Oriflame The ONE Colour Stylist Featherlight lūpų dažaiKažkada jau jums minėjau, kad mano akimis , Oriflame jau seniai užaugo. Ši kompanija užsitarnavo mano pasitikėjimą bei norą išbandyti iš jos kuo daugiau. Taip sutinku, ne su visais produktais Oriflame pataiko į dešimtuką, tačiau ji turi itin ilgą priemonių sąrašą, kurie verti atsidurti kiekvienos kosmetinėje. Šiandien jums rodau Oriflame The ONE Colour Stylist Featherlight lūpų dažus, kurie yra itin lengvučiai, tačiau su gera pigmentacija bei superiniu drėkinimu. 


„ORIFLAME“ PRISTATO „THE ONE FEATHERLIGHT “KOLEKCIJĄ – LENGVAS KAIP ORAS MAKIAŽO PRIEMONES

„Oriflame“ didžiuojasi galėdama pristatyti „The ONE Featherlight“ išskirtinės versijos „The ONE“ dekoratyvinės kosmetikos kolekciją. „The ONE“ yra didžiausia „Oriflame“ dekoratyvinės kosmetikos kolekcija, kuri išpildo kiekvienos moters norus ir poreikius – skirta naudoti kasdien, itin veiksminga ir ilgai išliekanti. 

Sukurta atkartojant lengvą tekstūrą ir pastelinius atspalvius, „The ONE Featherlight“ kolekcija tobulai tinka moteriai, norinčiai puikiai atrodyti, bet vengiančiai sunkaus arba ryškaus makiažo. 


Visame pasaulyje vis daugiau moterų nori atrodyti dailiai, bet nepageidauja ryškaus, intensyvaus makiažo. Tokios moterys nori ko nors lengvo ir tarsi plevenančio ore, bet jos nelinkusios leistis į kompromisus, kai kalbama apie spalvą arba galutinį rezultatą. Mes nusprendėme išpildyti šių moterų lūkesčius. 

Dievini savo išvaizdą, tad makiažo priemonėmis nori tiesiog paryškinti privalumus. Štai kodėl mes sukūrėme naują lengvą kolekciją, leidžiančią tau mėgautis lengva, perregima spalvų mozaika. Lengva tarsi oras makiažo priemonių formulė ir nuostabios pastelinės spalvos – tai „Featherlight“, kurios tiesiog neįmanoma neįsimylėti.Nuostabus lūpų padengimas spalva, kuri lengva tarsi plunksna! Iš tiesų, ant lūpų dažai visai nejuntami, tačiau pigmentacijai tai įtakos nedaro - lūpų dažai gerai pigmentuoti bei tikrai verti dėmesio. Ypatingai lengvi drėkinamieji lūpų dažai, kurie jaučiasi tarsi balzamas. Ekspertų sukurtas balzamas su natūraliu vaško mišiniu iš saulėgrąžų sėklų ir uogų, todėl lūpos minkštinamos ir kondicionuojamos. Vienintelis trūkumas, kurį aš įžvelgiu - trumpesnis išsilaikymas. Tai visiškai normalu, kadangi tai nėra matiniai lūpų dažai ar "long - wear" lūpų dažai. Produktas buvo sukurtas specialiai tam, kad neapsunkintų lūpų odos bei jos nesausintų. Visos mes puikiai žinome, kad lūpų dažai-balzamai išsilaiko kiek trumpiau nei įprasti lūpų dažai, todėl nereikėtų tikėtis , jog dažą dėvėsite iki pat vakaro. :) Be to, šviesių atspalvių lūpų dažai nereikalauja pieštuko - puikiai atrodo ir be jo.  Didžiausios pagyros kolekcijos atspalviams. Joje jau yra ne tik švelnių, pastelinių spalvų, bet ir rudeniškai šaltų bei gilių atspalvių. Mano mylimiausi - koralinis atspalvis Peach Pavlova bei itin sodrus bei rudeniškas Mulberry Mering. Rose Petal bei Pink Cloud yra rožiniai atspalviai, vienas kiek ryškesnis, kitas blyškesnis.   Pakuotės taip pat man atrodo labai mielos, o kaina tikrai priimtina (be nuolaidos 7.50 su nuolaida 4,99 eur). Didžiausi šių lūpų dažų pliusai - itin geras drėkinimas bei maitinimas, gražios spalvos, gera pigmentacija bei itin švelni tekstūra. 


Nuo apačios į viršų: Rose Petal, Peach Pavlova, Pink Cloud bei Mulberry Mering.

Lūpų dažus galite įsigyti https://lt.oriflame.com/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą