Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 4 d., antradienis

Schaebens Totes Meer bei Luxus veido kaukėsVakarais stengiuosi save palepinti. Nėra nieko geriau už karštą vonią žvakių šviesoje, skanią vakarienę , gerą filmą, serialą ar knygą bei veido kaukę. Taip dievinu veido kaukes, kad galėčiau jas darytis ir darytis be paliovos. Na, o šiandien mano akiratyje Schabens itin prabangi veido kaukė su auksu , šampanu bei ikrais, taip pat, dar viena kaukytė su negyvosios jūros mineralais. Na, pažiūrėkime, kiek gi to aukso bei ikrų rasime sudėtyje. :) 

Labiausiai mane suintrigavo Luxus veido kaukė, kadangi joje turėtume rasti aukso bei ikrų ekstrakto. Žinote, labai nustebau, kai pažiūrėjusi į sudėtį šiuos ingredientus ne tik , kad radau, bet net ir sąrašo pradžioje. Ikrų ekstraktas randasi penktoje ingredientų sekoje, auksas šeštoje. Pilna kaukės sudėtimi esu patenkinta, todėl keliaujame toliau. Kaukės konsistencija gelinė, pilna žėručio. Realiai atidarius kaukę atrodo, kad ant veido aplikuoji aukso bei gelio mišinį. Man nelabai patiko, kad užsitepus kaukę veido odą pradėjo perštėti bei niežėti, tačiau šis pojūtis greitai dingo. Dar vienas minusas - kaukė sunkiai nusiplauna. Tikrai nepavyks vos kelis kartus praplauti veido, teks įnirtingai šveisti. Nepaisant šių minusų, kaukė man patiko, nes oda tapo itin glotni, sudėtis tenkina bei gamintojas nesumelavo dėl sudėtyje esančių ingredientų, o ir kaina tik ~1,90 eur. 


Totes meer kaukė kiek paprastesnė , tačiau neprastesnė. Ši kaukė skirta mišriai bei problematiškai odai, puikiai valo odą. Jos konsistencija kiek tirštesnė, turinti itin smulkias granules. Iš kaukės išvaizdos galima spręsti, kad kvapas bus jūros gaivos. Toks jis ir yra iš tikrųjų. Kaukės sudėtis taip pat gera. Rasime ir negyvosios jūros purvo bei balto molio. Kaip ir visos kaukės su baltu moliu, turi savybę sukietėti. Nusiplauti kaukę pavyks, tačiau taip pat teks įdėti truputį pastangų. Nusiplovus veidą, oda buvo itin švari, gaivi bei švelni. Kaukė neišsausino veido, todėl galiu drąsiai rekomenduoti ir jums. 

Kol kas , išbandžiau tik dvi Schaebens veido kaukes, tačiau būtinai pratęsiu pažintį su šiuo puikiu gamintoju, kuris pateisino ir pranoko mano lūkesčius. :))

Kaukytes rasite Norfa bei Maxima parduotuvėse. 

2 komentarai:

  1. Turiu silpnybę veido kaukėms, būtinai išbandysiu ir šias, nes dar nebandytos! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Super! O kokios jūsų mėgstamiausios?:))) Aš taip pat vis ieškau paįvairinimo. :)))

    AtsakytiPanaikinti