Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 4 d., antradienis

Tangle Teezer Compact Styler Pug Love plaukų šepetys


Turbūt mielesnio šepečio nei šis, neesu turėjusi. Jūs tik pažiūrėkite į jį!!! OMG ....-tikra mergaitiška, rožinė svajonė. Turbūt aš jau visai suvaikėjau, tačiau šio "mieliako" negaliu paleisti iš rankų.Tangle Teezer Compact Styler Lulu Guinness kompaktiškas plaukų šepetys, specialiai sukurta iššukuoti drėgnus ir sausus besiveliančius plaukus jų nepažeidžiant.


Revoliucingas Tangle Teezer Compact Styler plaukų šepetys yra kompaktiško dydžio, todėl puikiai tinka pasiimti į keliones. Jis yra su uždedamu dangeliu tam, kad apsaugoti lanksčius dantukus nuo dulkių, nešvarumų ir pūkavimosi.


Tangle Teezer šepetį sukūrė buvęs Didžiosios Britanijos kirpėjas Shaun P. Unikalus Tangle Teezer dizainas ir šerelių forma užtikrina itin švelnų susivėlusių plaukų iššukavimą. Turbūt tas aspektas, kad šį šepetį sukūrė kirpėjas, privertė mane juo patikėti. Juk kirpėjai dirbdami tiek daug laiko su plaukais, žino, ko reikia jų priežiūrai. Šepetys itin kompaktiškas bei patogus nešiotis rankinėje. Nesitikėkite, kad šukuojantis šiuo šepečiu neiškris nei vienas plaukas, tačiau jų bus ženkliai mažiau. Jei šukuojant paprastu šepečiu drėgnus plaukus dar labiau juos suveldavau, tai Tangle Teezer juos išraizgo be didelio vargo. Neįsivaizduoju geresnio šepečio nei šis tiesiog dėl to, kad jis idealus plaukų draugas bei puoselėtojas. 


Tanglee Teezer rasite tobeauty.lt bei inhair.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą