Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 24 d., pirmadienis

UNDERWEAR BOX apatinio trikotažo dėžutė su įvairiomis bei mielomis smulkmenomisKai rinkoje pasirodė pirmoji Underwear dėžutė, ji sulaukė itin daug neigiamų atgarsių. Iš tiesų, paskaitinėjusi ir pažiūrinėjusi kai kurių blogerių nuotraukas bei atsiliepimus pakraupau...Dėžutė atėjo paprastoje kartoninėje dėžėje į kurią buvo sumesta visko, ko tik negaila, apatinis trikotažas atrodė ne itin kokybiškai, todėl tiek man , tiek daugeliui merginų kilo labai daug klausimų bei abejonių dėl šios dėžutės sėkmės ateityje. TAČIAU...Penktadienį mane pasiekė antroji Underwear dėžutė, kuri mane tikrąja ta žodžio prasme apstulbino. Turbūt šios dėžutės įkūrėjai įsisavino visas anksčiau padarytas klaidas iš išleido tikrai puikią dėžutę su nuostabiu jos turiniu. Šį kartą viskas buvo supakuota tobulai, su atskiromis bei gražiomis dėžutėmis. Siuntinyje radau ne tik Triumph kelnaites, bet ir Korėjietiškų MISSHA priemonių! Taip pat radau tokius prekės ženklus kaip thefaceshop, jolse, tonymoly, lioele, margarita ir net Kolumbietiškos kavos. Apie viską plačiau skaitome bloge.

UNDERWEAR - pirmoji, paslaptinga moteriško apatinio trikotažo dėžutė Lietuvoje. Leiskite mums paruošti Jums malonią staigmeną. Dėžutėje rasite apatinį trikotažą. Tai padgrindinis dėžutės elementas. Jam daugiausiai skirsime dėmesio. Be apatinio trikotažo dėžutėje taip pat rasite priedų: kosmetikos priemonių, asmens higienos priemonių, kūno priežiūros priemonių, papuošalų bei kitų kvapnių, skanių ar įdomių ir praktiškų smulkmenų. Dėžutės vertė nebūtinai viršys dėžutės kainą. Apatinio trikotažo dėžutės turinys ir esmė- paslaptis ir staigmena, kuri bus atskleista, kai dėžutės bus išparduotos, išsiųstos ir išpakuotos.Pirmiausia noriu pagirti už itin estetišką siuntinį, kuriame kiekvienas produktas turėjo savo vietą ir nebuvo sumestas , kaip papuola. Atidarius kartoninę dėžę, radau nuostabaus grožio juodą dėžutę sudėtą į rožinį popierių. Išpakavusi juodą dėžutę radau šešis pilno dydžio produktus, du mėginėlius bei dar vieną mažytę baltą dėžutę, kurioje sudėtas apatinis trikotažas. Iš pradžių puoliau apžiūrinėti kosmetikos produktus, ir ieškoti MISSHA produktų, kurių čia ne du - Creamy Latte Chocolate 172 ml bei Frui - tea apple tea veido valymo putos 150 ml. Jau seniai norėjau išbandyti kažką iš Korejietiškos kosmetikos, tačiau vis nepasitaikydavo galimybė. Pagaliau mano norai išsipildė ir galiu susipažinti su šiuo prekės ženklu iš arčiau.


Toliau siuntinyje radau THEFACESHOP Hand mask rankų kaukę 16 g, Tonymoly The fresh phytoncide pore essence mėginėlį, Lioele BB kremuko mėginėlį. Visi šie produktai yra Korejietiški ir tikrai nematyti. Taip pat radau JOLSE matizuojančias servetėles nuimančias nereikalingą riebaliuką nuo veido, margarita pėdų kremą su arbatmedžio aliejumi 75 ml bei Kolumbietiškos maltos kvos 250g. Visais šiais rastais produktai esu labai patenkinta, džiugu, kad dauguma produktų užsienietiški ir nebandyti.Toliau keliaukime prie svarbiausio dalykėlio - apatinio trikotažo. Pas mane yra antroji dėžutė skirta rugsėjo mėnesiui. Pirmoje underwear dėžutėje buvo apatinio trikotažo komplektas, na, o šį kartą joje radome dvi poras apatinių kelnaičių. Labiausiai mane nustebinęs radinys - Triumph firmos balti stringai su raišteliais, kuriuos galima arba nusiimti , arba užsidėti. Na žinot, tokie labiau sexy. :))) Mano vyrui patiks. :D Sudėtis 70 proc polyamid, 30 proc elastan. 


Man labai patiko rudos spalvos triusikėliai, kurie yra itin švelnūs bei malonūs kūnui. Sudėtis 81 prox nylon, 19 proc lycra. Užsakyti dydžiai, bent jau man atitiko, apatinis trikotažas patiko ir priekaištų jokių neturiu.
Viską reziumuojant, esu be galo patenkinta dėžutės turiniu bei apatiniu trikotažu. Labai tikiuosi , kad ir ateityje dėžutė išliks tokia gera ! Manau, kad merginos itin apsidžiaugtų gavusios kokią nors braletę. :)) Čia idėja jums ateičiai. :)) UNDERWEAR BOX dėžutės kaina - 29 eur. 

8 komentarai:

 1. tas "mano vyrui patiks " net ir man sukėlė šypseną :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ką tik atradau tavo blogą! Manau, iš čia nebeišlysiu...:)))

  http://kanarele.blogspot.lt/?m=1

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip malonu! :)) O tavo blogas koks jaukus ir mielas! Turi naują skaitytoją! ;))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip malonu! :)) O tavo blogas koks jaukus ir mielas! Turi naują skaitytoją! ;))

  AtsakytiPanaikinti