Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. spalio 7 d., penktadienis

ZADIG & VOLTAIRE THIS IS HER! Purškiamas kvapusis vanduo


Uoslė - vienas iš penkių pojūčių, kuris yra pakankamai galingas, kad pakeistų mūsų elgseną, nuomonę ar nuotaiką. Kvepalai - tai mūsų parašas, kurį rašome ore mažytėmis aromato molekulėmis. Tai tarsi kasdienis magiškas ritualas, kuris nukelia mus į prisiminimus, svajones , apgaubia jausmingumu bei išskiria iš minios. Šiandieninis mano pasakojimas, apie itin gracingus bei elegantiškus - Zadig & Voltaire kvepalus, su kaštainio bei vanilės duetu bei santalo išskirtine nata.
„Zadig & Voltaire“: prancūziški mados namai, kurių pavadinimas – tai užuomina į mados namų įkūrėjo, Voltero filosofijos pasekėjo Thierry Giller slapyvardį. Prabanga ir paprastumas. Jaunystė, meniškumas, Paryžiaus dvasia. Moteriškumas, vyriškumas. Mada – kaip pareiškimas, menas – kaip įkvėpimas. Tik viena taisyklė – būti savimi, visomis prasmėmis...tai ir yra šio prekės ženklo perduodama žinutė. Kelionė nuo mados iki aromato prasidėjo Thierry Gillier prisijaukinus tarptautinę kvapų kūrėjo „Beauté Prestige International“ patirtį. Suvienijus jėgas, Zadig & Voltaire“ mados namų dvasia buvo perteikta dviejuose tikrąjį „aš“ “ išreiškiančių aromatų buteliukuose. Jai ir jam – nes priešybės traukia viena kitą.


Balta. Ištikima. Paryžietiška elegancija apgaubta kašmyro ir jausmingojo šilko. Jaunystė ir nerūpestingumas sklindantys iš Arabiškųjų jazminaičių ir rožinio pipiro. Kaštainio ir vanilės duetas, tarsi saldi roko dvasia. Tokia yra ji... laisva ir nevaržoma. Aromato intensyvios pagrindinės natos neleidžia abejoti jos moteriškumu.   - pajuskite santalą, kuris yra Zadig & Voltaire išskirtinė nataPrancūziški kvepalai atskleidžia savo aromatą palaipsniui. Pasak Prancūzijos tradicijų, kvapas turi atgyti ant odos ir tik palaipsniui atskleisti savo charakterį. Galima sakyti, kad kvepalai yra sudaryti lyg piramidės forma. Kiekvienas piramidės žingsnis atitinka būdingą kvapo charakteristiką. Pagrindinėmis yra paskutinės natos kuriuos ir suteikia kvapui patvarumą ir šleifą - santalas bei kašmyras. Vidurinės natos tai širdis visos kompozicijos, kurios atskleidžia pagrindinę aromato mintį - kaštainio bei vanilės duetas . Piramidės viršūnėje – labiausiai skraidantys aromatai, išgaruojantys pirmiausiai, su lyg buteliuko atidarymu, kurie šiuo atveju yra Arabiški jazminaičiai,  rožinis pipiras bei jausmingas šilkas. Kaip jau ir minėjau, aromatas be galo gracingas bei lengvai saldus. Kadangi esu saldesnių kvapų mylėtoja, šis kvapusis vanduo iš karto tapo mano rudens aromatu. Prancūzai - itin preciziški, todėl jų kuriami kvapai būna išpuoselėti iki maksimumo. Toks pat pojūtis užplūsta paėmus ZADIG & VOLTAIRE THIS IS HER buteliuką į rankas - klasika, prabanga bei subtilumas. Mano ovacijos tobulam kvapui, kuris atneš net į patį lietingiausią rudenį šilumos, jausmingumo bei, lengvo kaip vėjas, saldumo.  ZADIG & VOLTAIRE THIS IS HER! Purškiamą kvapujį vandenį gali įsigyti http://www.kristiana.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą