Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 18 d., penktadienis

Elbario Toscano OLIVE COMPLEX BODY BALM bei OLIVE COMPLEX BATH & SHOWER GELItališka kosmetika visuomet pasižymėjo kokybe bei išskirtiniu dėmesiu ne tik sudėčiai, bet ir įpakavimams. Keliaudama į kalnus, su savimi pasiėmiau kūno balzamą bei dušo želę, kurią tiesiog pamilau dėl jaukaus žolelių bei alyvuogių aliejaus aromato derinio, gero maitinimo bei kokybės pojūčio. Neesu tikra ar šie produktai yra pas mus Lietuvoje, kadangi siuntinys mane pasiekė tiesiai iš Italijos platybių, tačiau vienareikšmiškai jie taps mano mėnesio mylimiausiais.  


„Erbario Toscano“ garbingai pateisina teiginį „Pagaminta Italijoje“, liudijantį aukščiausią kokybę. Visa „Erbario Toscano“ produkcija yra natūrali, saugant gamtą neatliekami bandymai su gyvūnais, produktų pakuotės – vien iš natūralių medžiagų. Įvairūs aromatai, kūno odai skirtos priemonės, kvapusis muilas ir žvakės sukuria namų jaukumo ir kūrybingumo atmosferą. Jeigu norite prisiminti kelionės po Toskaną įspūdžius, lydėjusius aromatus ir spalvas, visa tai jums dovanoja „Erbario Toscano“.
Jau daugiau nei 50 metų „Erbario Toscano“ kompanijoje iš kartos į kartą perduodama legenda apie berniuką ir žirgą. Vieną dieną mažas berniukas išvydo neaprėpiamomis Toskanos platybėmis šuoliuojantį žirgą. Akimirką žirgas stabtelėjo, pažvelgė berniukui į akis ir tuo momentu tarp jų užsimezgė žodžiais nenusakomas ryšys. Berniukas įsigeidė žūtbūt įsigyti ristūną ir paprašė tėvo jį nupirkti. Berniuko tėvas, išmintingas žmogus, nenorėjo, kad sūnaus noras būtų lengvai įgyvendintas. Jis nusiuntė vaiką pas senelį per vasaros atostogas užsidirbti pinigų žirgui.
Dirbdamas su seneliu berniukas mokėsi rinkti gėles ir alyvuoges, perprato muilo gamybos paslaptis, pažino žvakių ir namų aromatų gamybos subtilumus. Tą įsimintiną karštą vasarą gauti įspūdžiai padėjo pagrindus didelei karalystei, gavusiai „Erbario Toscano“ vardą.


Savo rekomendacijas norėčiau pradėti nuo kūno balzamo, kuris pasižymi švelnia, šilkine tekstūra primenančia losjoną. Alyvuogių aliejus esantis produkto sudėtyje apsaugo odą nuo sausėjimo, pleiskanojimo , suteikia jai elastingumo bei stangrumo. Produktas puikiai maitina odą, tačiau nepalieka riebaliuko ant odos. Losjonas padeda apsaugoti odą nuo dehidratacijos, stiprina odą bei jos apsaugines funkcijas. Olive Body Balm itin gera naudoti po saulės vonių ar po ilgų pasivaikščiojimų šaltyje. Būtent ant šalčio išbandžiau šios priemonės efektyvumą, todėl jokių priekaištų jai neturiu. Labiausiai mane sužavėjo , žinoma, įpakavimas - toks žalias su auksiniais akcentais. Talpa be gali didelė  -250 ml įvertinant tai, kad produktas skalsus bei taupiai naudojamas. Aromatas tai pat užburia - žolelių bei alyvuogių aliejaus mišinys. Elbario Toscano svetainėje šis balzamas kainuoja ~ 24 eurus ir , mano nuomone, ši kaina atitinka kokybę bei gerą produktą be parabenų, silikonų, dažiklių, mineralinių aliejų. 


Dušo želė taip pat tokia kvapni, kaip ir kūno balzamas, puikiai putoja, nesausina odos bei suteikia jai švelnumo. Kadangi dušo želė tai pat papildyta alyvuogių aliejaus kompleksu, produktas itin gerai maitina, energizuoja, oda lieka glotni bei minkšta. Ši dušo želė tiks net jautrią odą turinčioms merginoms, nes nedirgina odos, o atvirkščiai ją ramina bei saugo. 


Jau senokai neteko bandyti tokių kvapnių, Italijos žolelėmis kvepiančių produktų, kuriuos norisi naudoti dar ir dar. Labai rekomenduoju atkreipti dėmesį ne tik į šiuos produktus, tačiau į visą Elbario Toscano asortimentą , nes priemonės bei jų kvapai - kažkas nerealaus. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą