Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis

Kiehl's jau pasiruošė Kalėdoms!


Mielosios, ar matėte kiek Kiehl's parduotuvėje atsirado Kalėdiškų naujienų? Fantastiškai daug ir tokių nerealių! Noriu jums parodyti kelis produktus, kurie yra būtent iš Kalėdiškos kolekcijos, kuri tikrai atneš šventinę dvasią į jūsų namus anksčiau laiko. 


Į mano namus atkeliauja siuntos vos ne kasdien, tačiau nuo Kiehl's tikrai nieko nelaukiau. Visai netikėtai man paskambino sesė ir pasakė, kad namuose jau Kalėdos. :) Tikrai nesupratau apie ką jinai kalba, tačiau pamačiusi šią siuntą pasakiau tą patį - KALĖDOS. :))) Turbūt šventiškesnio siuntinio nei šis neesu gavusi ir nemanau, kad gausiu. Viskas taip pasakiškai gražu, dėžutė ideali, o maišelis kokio gražumo! Žinot, man jau visai nerūpėjo, kas slepiasi viduje, nes siuntinio grožis tiesiog atėmė žadą. Visgi, dėžutės turinys pasirodė ne ką prastesnis. 
Visų pirma, atkreipiau dėmesį į CALENDULA HERBAL-EXTRACT TONER veido toniką su medetkomis. Toliau pastebėjau didžiulį buteliuką CREME DE CORPS “GRAPEFRUIT” WHIPPED BODY BUTTER greifrutų kvapo kūno kremą bei tokio pat kvapo RICHLY HYDRATING HAND CREAM WITH SHEA BUTTER AND VITAMIN E “GRAPEFRUIT rankų kremą. Na ir pabaigai, GENTLY EXFOLIATING BODY SCRUB “GRAPEFRUIT” WITH ALEO VERA & CHAMOMILE greifrutų kvapo kūno šveitiklis. Taip pat gavau Kiehl's statulėlę, kuri atrodo labai labai juokingai, bet mielai. Viską labai įdomu išbandyti bei labiau susipažinti su pačiais produktais, tuo tarpu, esu be galo dėkinga Kiehl's atstovams už tokią šventišką nuotaiką bei puikias dovanas!


P.S Kiek žinau, Kiehl's dovanas pakuos nemokamai!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą