Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 9 d., trečiadienis

MakeUp Eraser Pink makiažo valymo servetėlė


Šiandien, merginos, pas mus bus diena atradimųKai skaitinėjau kitų blogerių apžvalgas apie šią valymo servetėlę, negalėjau patikėti, kad ji gali būti tikrai tokia gera. Aplamai, pasitikiu tik kelių blogerių rašomomis apžvalgomis, tačiau išbandyti pačiai taip pat būtina. Šį kartą ant pjedestalo stoja MakeUp Eraser Pink makiažo valymo servetėlė, kuri nuvalo net vandeniui atsparų makiažą be jokių valymo priemonių. :) Sudominau? Skaitom.MakeUp Eraser Pink 100% originali makiažo valymo servetėlė tai – paprasčiausias būdas nuvalyti visa makiažą tik su trupučiu vandens. Ši šluostė pašalins net labai atsparų ir ilgai išliekantį makiažą, tokį kaip vandeniui atsparus blakstienų tušas, skystas akių apvadas, veido dažai ar sceninis grimas.

Tai yra natūralus produktas, kuris yra švelnus ir tinka net jautriausiai odai. Ypač didelis privalumas yra tai, kad naudojant Makeup Eraser net ryškiausias makiažas bus tvarkingai nuvalomas ir nenubėgs per visą veidą, tai ypač aktualu jautrių akių savininkėms. 

Ši kosmetikos inovacija tiesiog nepakeičiama kelionėse ir išvykose - nereikia jokių makiažo valiklių - pakanka lašelio vandens ir viskas! 

MakeUp Eraser servetėlė greitai skina laurus ir pelno vis didesnį populiarumą dėl unikalių ir kokybiškų sudedamųjų dalių, kurių nerasite niekur kitur, tik įsigiję originalią prekę.


Kai pirmą kartą pamačiau šios servetėlės apžvalgą, pamaniau, kad čia kažkoks paprastas rožinis rankšluostukas, kuris tikrai niekada nesusidoros su makiažo nuvalymu. Žinokit, klydau. Pirmiausia aptarkime , kaip gi reiktų  naudotis šia inovacija. Sušlapinkite Makeup Eraser ir trumpesniųjų šerelių puse švelniai sukamaisiais judesiais nuvalykite makiažą nuo veido. Kita rankšluostėlio puse galite švelniai nušveisti odą - pašalinti negyvas odos ląsteles. Makeup Eraser galima plauti skalbyklėje iki 1000 kartų. Visa naudojimosi instrukcija man skambėjo gana juokingai, kadangi čia nėra nieko paminėta apie veido prausiklį. Kaip galima pašalinti makiažą su kažkokiu rankšluostuku bei vandeniu?:) Žodžiu, viskas skamba , kaip iš pasakos, tačiau šis žavus rožinis rankšluostukas tikrai veikia. Mikrofibros šluostė puikiai nuvalė ne tik paprastą makiažą, bet ir vandeniui atsparų. Tiesa, su vandeniui atspariu tušu reikėjo kiek ilgiau padirbėti, tačiau jis vis vien buvo įveiktas. Viena blogerė Salomėja, po šio procedūros papildomai nusivalė veiduką su miceliniu vandeniu, kad išsiaiškinti, ar tikrai ant veido nebeliko jokių makiažo pėdsakų. Aš padariau tą patį, ir galiu pasakyti, kad veidas švarut švarutėlis. Rankšluostukas be galo švelnus bei malonus naudoti, turi labai daug pliusų, tačiau vienintelis minusas, kuris iš tikrųjų bado akis - šluostę reikia plauti po kiekvieno naudojimo bei jo kaina (~ 18,32 eur ). Nežinau, kaip jūs, tačiau mes namuose jungiame skalbyklę du kartus į savaitę. Šluostę naudoju kiekvieną vakarą, todėl plauti reikia kasdien. Išeitis - plauti rankomis, tačiau aš patarčiau geriau plauti skalbyklėje. Viską apibendrinus, esu labai patenkinta šia šluoste, ji puiki išeitis merginoms turinčioms itin jautrią odą bei akis, tobulai nuvalo makiažą ir nepalieka jokių makiažo likučių.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą