Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 30 d., trečiadienis

Max Factor FALSE LASH EPIC blakstienų tušas bei Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner Akių kontūro apvadas


Kartais, kai gauni naujienas ir iš pirmo žvilgsnio jos tau labai patinka, visuomet viliesi , kad patiks ir pats produktas. Šį kartą netekau jokios vilties susidraugauti su tušu, kuris iš pradžių pasirodė dieviškos išvaizdos, tačiau su labai nevykusiu šepetėliu. 


Dirbtinių blakstienų įspūdį sukuriantis tušas

Blakstienų tušas False Lash Epic - dirbtinių blakstienų įspūdį sukuriantis teptukas su „Zoom-Action” galiuku pasiekia ir išryškina kiekvieną blakstieną.

Speciali forma

Naujasis dirbtinių blakstienų įspūdį sukuriantis teptukas turi lenktas ertmes, skirtas blakstienoms šukuoti ir išryškinti. Plokščioji teptuko briauna patamsina blakstienas padengdama jas tušu. Tepant tušą kiekvieną blakstieną paliečia skirtingų šerelių plokščioji ir apvalioji pusės. 1 žingsnis. Prispauskite teptuką prie pat šaknų, kad jis paliestų ir padidintų visas kiekvienos blakstienos vietas. Tada abiem teptuko pusėmis braukite per blakstienas iki galiukų.

Didinamasis teptuko galiukas 

Kūgio pavidalo ir plokščius galiukus turinčių šerelių derinys sukurtas blakstienoms dailinti bei koreguoti ir sunkiai pasiekiamoms vietoms, be to, plokštieji šerelių galiukai papildomai šukuoja blakstienas. 2 žingsnis. Pasukite teptuko galiuką akių link ir braukite juo aukštyn bei žemyn, kad išsklaidytumėte tušo gumulėlius ir pastorintumėte bei padidintumėte smulkias blakstienas.Kompanija MAX FACTOR pristato savo naujausią akių makiažo priemonę – naujus akių kontūro dažus Masterpiece High Precision, pasižyminčius skystų akių kontūro dažų ryškumu ir akių kontūro pieštuko tikslumu.

MAX FACTOR žino, kad akių kontūro dažai yra vieną tų makiažo priemonių, kurias moterys labiausiai trokšta patobulinti, turint omeny tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą. Jos atlikta vartotojų apklausa „Glamour Expose” parodė, kad trečdaliui moterų darantis makiažą sunkiausia nubrėžti akių kontūro liniją. Norėdama pagerinti padėtį kompanija MAX FACTOR sukūrė naujus skystus akių kontūro dažus Masterpiece High Precision.

Akių kontūro dažais Masterpiece High Precision lengva nubrėžti ryškią ir tikslią liniją:
Turi mentelės formos galiuką. Galima nubrėžti tiek storą ir ryškią, tiek ploną ir elegantišką liniją.
Netrupa, pasižymi ryškia spalva. Leidžia nubrėžti ryškią akių kontūro liniją ir dar labiau išryškinti akis.
Išsiskiria ypatingu takumu. Ryškūs dažai kas kartą nuteka iki galiuko neišdžiūdami.Taigi, pradėkime nuo blakstienų tušo, kuris savo išvaizda pakeri iš karto , tačiau vien gražiu įpakavimu vartotojo nepapirksi. Kai tik žvilgtelėjau į šepetėlį, nutuokiau, kad šį kartą teks pavargti. Tai nėra tas tušas , kurį paėmusi į rankas žinai, kad viskas gausis iš pirmo karto. Kelis kartus išsitepiau, pataikiau sau į akį. Tokių dalykų neturi būti , o šios situacijos būvimas byloja apie per didelį šepetėlį su , kuriuo  paprasčiausiai sunku dirbti. Jokių priekaištų neturiu tušo konsistencijai, tačiau su šepetėliu gamintojai prašovė. Mano nuomone, pasirinkta kaina tokiam tušui tikrai kosminė ~ 17 eur. Visai kita kalba apie akių kontūro apvadą. Galimos trys spalvų variacijos, tačiau man atiteko mėlyna. Nežinau kur aš ją naudosiu, tačiau juodas apvadas būtų tikrai puikus dalykėlis. Man patinka kaip apvadas dengiasi, su juo lengva dirbti. Galima nubrėžti ir storą ir plonesnę liniją be didelio vargo, todėl šį kartą galiu parekomenduoti tik akių apvadą, kurio kaina siekia ~ 13 eur.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą