Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 2 d., trečiadienis

ODELIŲ KREMAS JESSICA bei NSI ODELIŲ ALIEJUSSveikos , mielosios. Šiandien noriu truputį pakalbėti apie mano nagų bei odelių priežiūrą. Nors naudoju itin įvairių gamintojų priežiūros priemones, šį kartą pakalbėsiu apie kiek įdomesnius gamintojus iš JAV, kurių produktus gali įsigyti ir mani.lt svetainėje. Abu produktai naudojami apie tris mėnesius ir galiu pasakyti, kad nagai atrodo žymiai geriau, o odelės minkštos, kaip niekad. 
Nurture odelių aliejus - moksliškai patobulintas derinys su 5 gydomaisiais emolientais (įskaitant simondsijų aliejų, sojos, dygminų, kviečių gemalų ir vynuogių sėklų aliejus) ir vitaminų C ir E. Puikus būdas užbaigti bet kokią nagų procedūrą, palepinant odeles aplink nagus. Simondsijų aliejus labai drėkina ir yra panašus į aliejus, kuriuos gamina mūsų organizmas, todėl nuramina odą. Vynuogių kauliukų aliejus puikiai tinka sugadintiems ar įtemptiems audiniams, turintis regeneracinių ir restruktūrizavimo savybių, kurios leidžia geriau kontroliuoti odos drėgmės išsaugojimą, skatinant lastelių atsinaujinimą. Priemonė apdovanota JAV profesonalų žurnalo Nails (http://www.nailsmag.com). Toks įspūdingas produkto pristatymas žada daug. Mani.lt svetainėje galima pasirinkti norimą produkto kiekį - 7ml kaina ~5,99 eur, 15ml kaina ~7,99 eur, 74 ml kaina ~ 19,99 eur. Aš turiu vidutinį dydį 15 ml. Buteliukas atrodo super cute, toks visiškai mini, todėl neįsivaizduoju, kaip mielai turi atrodyti dar mažesnis šio aliejuko variantas su 7 ml. Nors buteliukas iš ties mažas, aliejus naudojasi itin taupiai, taip, kad, pirmam pabandymui, pats tas. Pats aliejukas kvepia juodomis vynuogėmis, puikiai užbaigia manikiūro procedūras. Jei jūs esate mėgėja manikiūro ar visokiausių procedūrų rankoms, šį aliejuką tiesiog privalote turėti. 


Jei reikėtų rinktis tarp aliejaus ar odelių kremo, aš pasirinkčiau kremą. Kreminės konsistencijos priemonės man daug malonesnės, be to greičiau įsigeria. Jessica Nourish Cuticle Formula kremas, praturtintas vitaminais, maitina ir drėkina odeles bei nagus. Šis kremukas tobulai suminkština net itin sausas odeles, bei padeda nagams greičiau augti. Vėlgi, gamintojai pagalvojo apie tai, kad vartotojui būtų patogu susipažinti su produktu ir išleido trijų dydžių įpakavimus: 7g kaina~ 4,99, 14g kaina ~14,49 eur bei 28g kaina ~19,99 eur/ Mano turimas dydis 14 g , labai patogi talpa nešiotis su savimi rankinėje ir dienos eigoje vis pasitepti odeles. Produkto spalva kiek rožinė, kvepia saldžiai bei maloniai, o galiojimas net 36 mėnesiai. Puikus kremukas nagų odelėms palepinti. 


Minėtus produktus galite įsigyti https://www.mani.lt/lt/


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą