Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 7 d., pirmadienis

Oriflame Giordani Gold Bronzing Pearls Compact


Žinote, dažniausiai, kai produktai man patinka, aš sakau wow, tačiau , kai pamačiau šią naują Gordani kolekciją, netekau žado. Negalėjau patikėti kad tai Oriflame. Iš tikrųjų, kolekcija tokia įspūdinga, kad teliko melstis, kad kokybė būtų atitinkama. Mano džiaugsmui, dėl kokybės jaudinausi veltui, nes šios bronzinės pudros yra kažkas fantastiško. 


Nuo savo veiklos pradžios prieš keturiasdešimt metų iki dabar „Giordani Gold“ siekė kurti gražius, išskirtinius gaminius, kupinus prabangiausių pasaulyje ingredientų. „Giordani Gold“ 40-ojo jubiliejaus proga mes patvirtiname savo kokybės siekį ir toliau tobuliname formules ir pakuotes, kad suteiktume žmonėms dar išskirtinesnius ir malonesnius gaminius. Mes aistringai siekiame kokybės ir meistriškumo, o tai tikrai atspindi gražaus gyvenimo meną.

„Giordani Gold“ gimė 1976 m. ir yra viena geriausiai žinomų ir prabangiausių „Oriflame“ kolekcijų. Nuo nuostabių aromatų moterims ir vyrams iki aukščiausios kokybės makiažo gaminių, odos priežiūros gaminių ir mados atributų – „Giordani Gold“ turi kiekvienam kažką. „Giordani Gold“ visada buvo išskirtinė kolekcija moterims ir vyrams, kurie nusipelno tik paties geriausio.

Kiekvieno „Giordani Gold“ gaminio unikali tekstūra, malonus aromatas ir daugybė vertingų ingredientų. Pristatomi stilingoje, patrauklioje pakuotėje gaminiai atspindi begalinį kolekcijos grožį ir ilgaamžiškumą. Kai jūs pamatysite, paliesite ir panaudosite „Giordani Gold“ gaminius, jūs įžengsite į grožio, elegancijos ir prabangos pasaulį.


Mane, kaip paprastą vartotoją, papirko tobula priemonių išvaizda. Pastebėjau, kad artėjant šventiniam periodui, gamintojai vis daugiau ir daugiau išleidžia kolekcijų su aukso elementais. Sutikite, juodai auksiniai įpakavimai visuomet susilaukia daug dėmesio, todėl nenuostabu, kad šį kartą išsilydžiau , kaip vaikas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad paprasti meteorai tiesiog įlieti į kompaktinę pudrą, tačiau gamintojai pasistengė, kad būtent toks įspūdis ir sukeltų vartotojui tokias asociacijas bei nostalgiją apie meteorus.  Lyginant su meteorais, kompaktinių perlų bronzantus daug patogiau naudoti. Pasirinkti galime iš dviejų skirtingų atspalvių - natural bronze bei natural radiance. Natural radiance atspalvis turi švelniai rožinio pigmento bei aukso dalelių, na, o natural bronze - bronzinį pigmentą su aukso dalelėmis. Man patinka abu atspalviai, kadangi radiance naudoju , kaip skaistalus, o bronze, kaip bronzantą. Produktai suteikia labai gražaus spindesio, veidas neatrodo toks plokščias.  Taip pat pastebėjau, kad kompaktiniai perlai skleidžia itin malonų aromatą, lengvai dengiasi , o ant veido sklaidosi kaip kašmyras. Esu labai patenkinta šiai produktais , nesitikėjau, kad gausiu ne tik gražų produktą, bet ir nuostabią kokybę. Puikiai padirbėta!
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą